پنج شنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۳:۴۶
آخرین اخبار
25 مرداد 1394 ، ساعت 21:59 609 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :1616
امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه در نشست با روسای اتاق اصناف آستانه‌اشرفیه:

نباید کاری کنیم که اعتماد مردم را از خود سلب نماییم.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه در نشست روسای اتاق اصناف شهرستان آستانه‌اشرفیه گفت: نباید کاری کنیم که اعتماد مردم را از خود سلب نماییم.
به گزارش جلال شرق ، حجت‌الاسلام دکتر محمدی ساجدی عصر امروز بابیان این نکته که خودم نیز از خانواده کسبه هستم افزود: انصاف را باید در کسب‌وکار رعایت کرد وزیرا اگر انصاف و اعتماد در بازار باشد ما شاهد امنیت روانی در جامعه خواهیم بود.
وی با تصریح این مطلب که اگر مردم به کسی اعتماد کنند که کالایی را گران نمی‌فروشد حتماً رونق کسب‌وکار او بیشتر خواهد شد.IMG_2421
ساجدی با طرح این نکته که معامله با سود کمتر، حجم معامله را افزایش می‌دهد و باعث بالا رفتن سود می‌شود اظهار داشت: اگر مشتری اطمینان پیدا کند که به وی درفروش اجناس اجحاف نمی‌شود در آن صورت برکت برای شهر ورود خواهد کرد و مردم اطراف‌واکناف نیز برای خرید به آن شهر خواهند رفت.
امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه ادامه داد: هدف این‌جانب ارائه خدمت به مردم این شهرستان است که در ادامه خدماتی است که عالمان بزرگی اینجا انجام دادند.
وی بابیان این نکته که نگاه و توجه ما به جوانان زیر سی سال است یادآور شد: آستانه‌اشرفیه می‌تواند با ظرفیت‌هایی که دارد به‌عنوان یک شهر نمونه مطرح گردد.

IMG_2432
وی محور فعالیت‌های خود را بر پایه مسائل فرهنگی،، فرهنگ دینی، مساجد، تبلیغات اسلامی نام برد و خاطرنشان کرد: اگر بازار به‌صورت جمعی در کار خود اهتمام داشته باشند و اصناف رعایت انصاف در نظر بگیرند خود به‌عنوان یک مبلغ برای بازار فعالیت خواهم کرد.
در این نشست ابتدا حامیان رئیس اداره صنعت و معدن گزارشی را در حوزه مسئولیت خود مطرح و سپس قربان رعنای رئوف رئیس اتاق اصناف این شهرستان درباره موضوعات اتحادیه‌های صنفی مطالبی را مطرح کردند.

IMG_2427IMG_2450IMG_2422 IMG_2428 IMG_2433 IMG_2443 IMG_2447

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است