پنج شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۵:۴۶
آخرین اخبار
19 اسفند 1394 ، ساعت 20:05 1,958 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :11907
فرماندار آستانه‌اشرفیه در جلسه شورای آموزش‌وپرورش:

نحوه پذیرش مهمانان نوروزی معرف خوبی‌های یک شهرستان می‌تواند باشد.

فرماندار آستانه‌اشرفیه عصر امروز در جلسه شورای آموزش‌وپرورش این شهرستان گفت: نحوه پذیرش مهمانان نوروزی معرف خوبی‌های یک شهرستان می‌تواند باشد.
به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری ضمن تقدیر از مدیران مدارس که در انتخابات ۷ اسفند نهایت همکاری را با ستاد انتخابات این شهرستان داشتند اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن آخرین چهارشنبه‌ی سال جدید باید تدابیری را برای کاهش آسیب‌های این روز و آگاهی‌بخش نسل جوان در مدارس از سوی کارشناسان مربوطه فراهم بسازیم.
وی ضمن تقدیر از همه‌ی تلاش‌های مدیران و فرهنگیان این شهرستان پیشاپیش فرارسید سال نو را به جامعه فرهنگی این شهرستان تبریک عرض کرد.
در این نشست رئیس آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام‌گرفته از سوی آموزش پرورش این شهرستان گفت: ما در آینده‌ی نزدیک شاهد برگزاری گرد مایی خیرین مدرسه‌ساز این شهرستان خواهیم بود.
اسماعیل همایونی ضمن تشریح اعزام راهیان نور دانش‌آموزی اظهار کرد: این اداره با توجه به تنگناهای مالی تمام تعهدات خود را در اعزام راهیان نور انجام داده و این عمل را از وظایف ذاتی خود به‌حساب می‌آوریم زیرا آشنایی دانش آموزان با مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس باعث خواهد شد که یا دو خاطره‌ی شهدا پایدار و باقی بماند.
دبیر شورای آموزش‌وپرورش به نشست‌های آموزشی با حضور مدیران، دانش آموزان و همکاران فرهنگی با همکاری پلیس آگاهی گیلان و نیروی انتظامی آستانه‌اشرفیه اشاره کرد و گفت: این نشست‌ها برای کاهش آسیب‌های مراسم چهارشنبه‌سوری برگزار می‌شود.
رئیس آموزش پرورش از برگزاری مراسم شکوفه‌های قرآنی و آیین‌های احیای جشن عید در مدارس این شهرستان خبر داد و افزود: با توجه به فرارسیدن سال نو متأسفانه بسیاری از دانش آموزان بی‌بضاعت مدارس این شهرستان حداقل امکانات پوششی مناسب برای ایام عید را ندارند که باید در این زمینه حمایت‌های خاصی از سوی ادارات و نهادهای حمایتی انجام می‌گیرد.
در نشست شورای آموزش پرورش بحث اسکان مسافران نوروزی مطرح و گزارشی به حاضران ارائه شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است