جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
21 شهریور 1396 ، ساعت 15:27 1,991 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :32092
فرماندار آستانه‌اشرفیه

نرخ تبدیل شلتوک به برنج سفید بر اساس سیاست‌گذاری استان انجام می‌گیرد

فرماندار آستانه‌اشرفیه در دیدار اعضای هیئت‌مدیره شرکت تعاونی کارخانه‌ها تولید برنج آستانه‌اشرفیه خواستار قانونمندی دریافت حق‌الزحمه تبدیل شلتوک به برنج  از سوی کارخانه‌های شلتوک این شهرستان شد.

به گزارش جلال شرق  ، رحیم حیدری با اشاره به بیان مسائل و مشکلات مطرح‌شده از سوی هیئت‌مدیره شرکت تعاونی کارخانه‌ها تولید برنج این شهرستان در تبدیل شلتوک به برج و نرخ‌گذاری آن اظهار کرد: سیاست‌گذاری قیمت‌های تبدیل شلتوک به برنج بر اساس تصمیمات استانی است و با کسب نظر اتحادیه  شرکت تعاونی انجام می‌گیرد.

وی بابیان اینکه بر اساس این سیاست‌گذاری در صورت عدم پرداخت وجه ریالی به آزی هر کیلو ۲۵۰۰ریال  افزود ک در صورتی برنج‌کار نتواند وجه ریالی تبدیلی را بپردازد ، کارخانه‌دار مختار است به‌جای آن در هر ۱۰۰کیلو برج سفید شده مقدار ۳ کیلو برداشت کند.

حیدری درباره دریافت وام با نرخ بهره کم برای نوسازی کارخانه‌ها تولید برنج خاطرنشان کرد که طی هفته این ده در نشست با مدیران بانک‌های عامل به‌ویژه بانک کشاورزی ، چالش‌های فرا روی  کارخانه‌ها  موردبررسی قرار گیرد.

در این نشست اعضای هیئت‌مدیره درباره میزان ارزش ریالی نرخ تبدیل شلتوک به برنج سفید ، سود بانک‌ها ، کشت دوم برنج  و… مطالبی را بیان کردند

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است