پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
21 مرداد 1395 ، ساعت 08:04 1,729 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :19288

نشست با سرمایه گذاران بازگشایی خیابان ۳۵ متری حرم مطهر سلطان سید جلال الدین اشرف

طی نشستی که  با شرکت سرمایه گذاران شرکت  « یاران » در سالن اجتماعات شهرداری آستانه اشرفیه برگزارشد درباره ادامه بازگشایی خیابان ۳۵ متری منتهی به حرم مطهر سلطان سید جلال الدین اشرف بحث و تبادل نظر گردید.

به گزارش جلال شرق ،  فرماندار آستانه اشرفیه ضمن ابراز خرسندی از حضور مجدد  سرمایه گذاران شرکت « یاران » برای اجرای  پروژه ی باز گشایی خیابان ۳۵ متری  گفت: تمام شرایط برای امر سرمایه گذاری در این شهرستان برای سرمایه گذار فراهم شده است.

رحیم حیدری افزود :  شورای شهر ،شهرداری و همه مسئولین و دست اندرکاران متفق القول هستند که هماهنگی های لازم را برای پیشرفت توسعه این شهرستان انجام دهند و از این بابت نهایت همکاری را سرمایه گذاری در این پروژه خواهند داشت.

حسین داداشی رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه عمران حرم  ضمن ارائه گزارشی از روند پروژه  گفت: اگر سرمایه گذار فقط در امر خرید و بازگشایی خیابان ۳۵ متری منتهی به حرم اقدام کند مطمئن هستم که در این بخش بدون هیچگونه حتی ساخت و سازی ارزش افزوده ملک خریداری شده وی  آن قدر بالاست که سود حاصل از سرمایه گذاری را نصیب شرکت کند.

در ادامه محمد گلباغی رئیس شورای شهر و عبدالرضا سلیمانی شهردار آستانه اشرفیه توضیحات لازم را درباره اقدامات انجام گرفته شورا و شهرداری برای به سرانجام رساندن طرح بازگشایی خیابان ۳۵ متری  منتهی به حرم مطهر را به سرمایه گذاران حاضر ارائه دادند.

این دومین نشست شورای شهر ، شهرداری ، رئیس هیئت مدیره توسعه عمران حرم و فرماندار با سرمایه گذار ان شرکت « یاران » بوده است که با درخواست فرماندار برای  رسیدن به راه کارهای لازم برای اجرای پروژه برگزار شد و به  توافق های اولیه در بخشی از جزئیات اجرای پروژه دست یافتند

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است