چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۹:۳۰
آخرین اخبار
4 اردیبهشت 1395 ، ساعت 22:04 2,267 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :13711

نشست سرمایه گذاری فرماندار آستانه اشرفیه با سرمایه گذار ژاپنی

چند سرمایه گذار ژاپنی که وارد شهرستان آستانه شده بودند عصر امروز برای سرمایه گذاری در بخش کشاورزی با فرماندار آستانه اشرفیه دیدار کردند.

به گزارش جلال شرق، مهندس رحیم حیدری در این دیدار ضمن اظهار خشنودی از حضور سرمایه گذران ژاپنی گفت:شهرستان آستانه اشرفیه دادای طرفیت ها و پتاانسیل هایی مختلفی است که می توان در بخش های مختلف این شهرستان سرمایه گذاری کرد.

وی افزود: یکی از بخش ها یی که سرمایه گذران ایرانی و خارجی می توانند با اطمینان سرمایه گذاری در بخش کشاورزی است.

حیدری با بیان اینکه این شهرستان تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا بسترلازم را با رفع همه موانع بر ای سرمایه گذاران فراهم آورد اظهارکرد:نگاه ملت ایران به مردم کشور ژاپن  یک نگاه مثبت به همراه صداقت و برتری در تکنولوژی است که امیدواریم شرکت های سرمابه گذاری ژاپن با توجه به رفع تحریم ها بتوانند در بخش اقتصادی جامعه ما نقش موثرتری داشته باشند.

در ادامه سرمابه گذاران شرکت کوبوتا ژاپنی با تقدیر و تشکر از فرماندار آستانه اشرفیه گزارشی را درباره روند بررسی شهرهای گیلان برای اجرای طرح ها و سرمایه گذاری در بخش کشاورزی  ارائه دادند.

در این نشست مقرر شد در آینده نزدیک نشستی با مدیران استان و شهرستان در آستانه اشرفیه برگزار و مدیر شرکت کوبوتا ژاپن برای رایزنی بیشتر در این جلسه حضور و برنامه های خود را برای مدیران استانی و شهرستانی در بخش کشاورزی تبیین کند.

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است