جمعه, ۷ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۱:۰۶
آخرین اخبار
6 شهریور 1401 ، ساعت 10:18 369 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :72131

نشست هماهنگی مراسم اربعین حسینی شهرستان آستانه اشرفیه برگزارشد

نشست هماهنگی  مراسم اربعین حسینی شهرستان آستانه اشرفیه با هماهنگی شورای هیات مذهبی آستانه اشرفیه در نماز خانه سپاه پاسداران ناحیه آستانه اشرفیه برگزارشد

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، رییس هیات مذهبی شهرستان آستانه اشرفیه در ابتدای جلسه با بیان تلاش های صورت گرفته و هماهنگی با شهرهای مجاور و روستا درخصوص باشکوه برگزارشدن مراسم اربعین گزارشی از اقدامات انجام شده در برپایی مراسم ارائه داد

اسماعیل غفوری اوقاف و شهرداری را دو بازوی قوی در بحث پشتیبانی مراسم دانست و تصریح کرد: با توجه به استقبال اربعین از گذشته لازم است خدمات گسترده ای صورت گیرد .

غفوری با اشاره به پوشش زنده رسانه ای از شبکه ملی ایجاد وحفظ امنیت مراسم ، تامین برق، نظم هیات ها، فضاسازی تبلیغی و رسانه ای ، صوت را ضروری بیان کرد .

سرهنگ پاسدار حمید یحیی پور فرماندهی سپاه شهرستان برگزاری مراسم اربعین درآستانه اشرفیه و انعکاس زنده مراسم درشبکه ملی را فرصتی برای عرض ارادت ویژه به ابا عبدالله و معرفی شهرستان آستانه اشرفیه به عنوان پنجمین شهر مذهبی کشور دانست.

وی همچنین از آمادگی بسیج سپاه ناحیه برای خدمات بیشتر در مراسم اربعین گفت و افزود: به منظور حضور بسیجیان پایگاه های مقاومت وهماهنگی بیشتر در خدمات دهی به منظور باشکوه تر شدن مراسم اربعین سپاه و بسیج آمادگی کامل دارد.

مرتضی ترازی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان با بیان آمادگی کامل نیروی انتظامی در مراسم اربعین خواستار همکاری بیشتر شهرداری برای نظم و امنیت با نیروی انتظامی شد .

حجه الاسلام والمسلمین طیبی ؛ امام جمعه شهرستان آستانه اشرفیهبا بیان اینکه مراسم اربعین تمرینی برای وحدت قلوب است از همدلی ، وحدت و تعامل اعضای ستاد برای برگزاری مراسم ابراز خرسندی کرد و افزود: تعامل و همدلی نیروهای انقلابی در برگزاری مراسم و حذف هرگونه حاشیه سبب گسترش فرهنگ دینی دربین مردم می شود.

وی افزود: فرهنگ سازی مسأله مهمی است که لازم است فلسفه عزاداری و قیام ابا عبدالله حسین ع با حضور پرشور هیئت‌های عزاداری از مناطق مختلف با پوشش مراسم اربعین از رسانه ملی انعکاس داده شود.

علیرضا کارگر ؛ نماینده صدا و سیما در شهرستان و فعال رسانه‌ای از چگونگی بهتر برگزارشدن مراسم اربعین با توجه به پوشش رسانه ای ملی مواردی مطرح کرد .

وی افزود :مراسم اربعین مردمی است بنابراین لازم است برای حذف هرگونه حاشیه و شیطنت رسانه ای بیگانه پوشش افراد به منظور نظم و امنیت پوشش غیر نظامی با لباس یکدست همراه با یک بازوبند باشد.

در ادامه اداره تبلیغات ، اوقاف و شهرداری و شورای اسلامی شهر ، از همکاری ، تمهیدات لازم و هماهنگی بیشتر اداره مربوط برای خدمات بیشتر و با شکوه برگزارشدن مراسم اربعین مواردی را مطرح کردند.

لازم به ذکر است به منظور پوشش رسانه ای قرار براین شد که مدیر رسانه مراسم اربعین نشستی برای رسانه ای به منظور پوشش رسانه ای برگزار کند .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است