چهارشنبه, ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۰:۲۴
آخرین اخبار
3 اردیبهشت 1395 ، ساعت 18:49 2,106 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :13696

نشست کمیسیون مشترک برجام پایان یافت

سومین کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان وزیران خارجه ایران و ۵+۱ و همچنین معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که پیش از ظهر امروز جمعه در هتل کوبورگ وین آغاز شد پس از چهار ساعت پایان یافت.

به گزارش جلال شرق ، سومین کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان وزیران خارجه ایران و ۵+۱ و همچنین معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که پیش از ظهر امروز جمعه در هتل کوبورگ وین اغاز شد پس از چهار ساعت پایان یافت.
پیش از شروع این نشست دیدار دوجانبه عراقچی و تخت روانچی معاونان وزیر خارجه ایران با هلگا اشمید معاون مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در هتل کوبورگ وین برگزار شد.
 ریاست هیات ایرانی بر عهده سید عباس عراقچی معاون وزیر خارجه ایران است.
کارشناسان مختلف از بخش های مختلفی از وزارت خارجه ؛بانک مرکزی و سازمان انرژی اتمی در ترکیب هیات ایران حضور داشتند.
روز گذشته نشست های فشرده کارشناسی ایران و ۵+۱ در وین برگزار شد. محور این نشست های کارشناسی اجرای برجام ؛بحث های مربوط به لغو تحریم ها و همکاری های هسته ای اعلام شده است.
این برای سومین بار است که کمیسیون مشترک  برجام در سطح معاونان وزیران خارجه ایران و ۱+۵ برگزار می‌شود. نخستین  نشست کمیسیون  مشترک در۲۷مهر ماه و دومین نشست ۱۶ آذرماه سال گذشته در وین برگزار شد.
سید عباس عراقچی معاون وزیر خارجه ایران پیش از شروع نشست کمیسیون مشترک برجام با هلگا اشمید معاون مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در هتل کوبورگ وین د یدار می کند.
پس از این جلسه ، نشست رسمی کمیسیون مشترک برجام با حضور مدیران سیاسی ایران و کشورهای پنج به علاوه یک در هتل کوبورگ برگزار می شود.
کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است