چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۱:۴۷
آخرین اخبار
21 تیر 1395 ، ساعت 09:29 1,720 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :17843
اتمامِ‌حجت فرماندار آستانه‌اشرفیه به مدیران اجرایی شهرستان :

نظام تولیت کار را به ما سپرده است ؛ این‌که نشد کار ؟!

فرماندار در نشست اعضای ستاد تسهیلات سفر تابستانی با ابراز نگرانی از نوع نگرش  مدیران اجرایی این شهرستان به آنان درباره دقت و احساس مسئولیت کاری اتمامِ‌حجت داد.

به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری بابیان اینکه من معتقدم که یک‌بار دیگر باید به خودمان رجوع و بازنگری کنیم  گفت: بعضی از دوستان احساس می‌کنند که در اداره خود مهمان هستند  درحالی‌که صاحب‌خانه هستید و باید به‌مانند صاحب‌خانه به همه اعضای مهمانان خود توجه کنید .

وی اظهار کرد:  من تعجب می‌کنم ،  در این جلسه هیچ  اتفاقی نخواهد افتاد ؛ دوستان   اداری در این جلسه  به‌جای اینکه گزارش کنند که درزمینهٔ اسکان چه‌کار کردند؟  درزمینهٔ خدمات و سفر چه اقداماتی انجام‌گرفته است ؟ در بخش فرهنگی چه‌کار انجام‌شده است ؟ فقط به این جلسه آمدند  که بگویند فلان کار انجام بگیر د خوب است  ، این‌که نشد کار؟!

حیدری با تأکید بر این نکته که  حتی کارمند معمولی باید توجه داشته باشد که اداره‌اش در شهر ، استان داری چه وجهی است و در نزد مردم چه جایگاهی دارد خاطرنشان کرد :  متولی کار خود شما هستید و انتظار دارید چه کسی به شما بگوئید ؟  من خواهش می‌کنم یک‌بار دیگر بازنگری کنید   به قول شاعر که می‌گوید «چشم‌ها را باید شست جور دیگر باید دید» شاید درباره ما باشد ! باید جور دیگر به مسائل کاری خود بنگریم.

فرماندار آستانه‌اشرفیه تصریح کرد : هیچ‌کس در اداره ما بالاتر از ما نیست ، ما صاحب‌خانه هستیم و هرجا دچار مشکل شدید  می‌توان همفکری کرد و با رایزنی در استان و کشور  آن موضوع را حل کرد.

وی بابیان اینکه به نظر می‌رسد که راه‌حل چیزی دیگر است این بار هم خواهش می‌کنیم و خدای‌نکرده از خواهش یک‌جور دیگر اتفاقی بیفتد تأکید کرد : شما مسئولین ، صاحبان و متولیان قضیه هستید موضوعات را در کمیته‌های بررسی و ساعت‌ها بحث کنید ، مبنای کار در  اداره بر این نباشد که ساعت بگذارید و بعد هم خارج شوید ، موضوعات مختلف اجتماعی را به‌عنوان دَین و وظیفه ببینید  که انشا الله این‌طوری هم است

حیدری  به بازدید از طرح دریا در سواحل بندر کیاشهر اشاره کرد و ضمن اظهار رضایت از وضعیت موجود در طرح‌های سالم‌سازی دریا گفت: مردم گیلان از متدین‌ترین و بهترین مردم ایران هستند و در زمان‌های مختلف نشان دادند که پایدارترین انسان‌ها به اصول دین و نظام هستند.

وی بابیان اینکه فرهنگ مردم ما فرهنگ دین‌داری تدین ، مذهب و نظام جمهوری اسلامی است یادآور شد :  مسافران هم انسان‌های دین‌داری هستند و گاهی اوقات یک ناهنجاری‌های مشاهده شود که با روش مناسب باید به آنان گفته شود که این عمل شما بافرهنگ ما سازگار نیست و غالبا هم این موضوع هم مؤثر واقع خواهد شد.

وی ضمن اظهار تقدیر از سپاه پاسداران  در اجرای کارهای فرهنگی در طرح سالم‌سازی  دریا اظهار کرد: سپاه پاسداران ، بسیار خوب در حال مدیریت و برنامه‌ریزی است  و بخش دهیاری‌ها که تازه‌کار هستند خوب برنامه‌ریزی می‌کنند و نجات‌غریق و دوستان دیگر نیز پای‌کار هستند .

فرماندار آستانه‌اشرفیه با تصریح این سخن که  ما معتقدیم مسافر و توریسم یک صنعت است وباید خدمات گسترده‌تر شود تأکید کرد : صنعتی که بیشتر از کشاورزی می‌تواند به ما خدمات برساند و ما هم باید خدمات برسانیم درعین‌حال باید نکات مربوط به هنجارهای خود را داشته باشیم و  یا باید فضایی ایجاد بکنیم که بعضی‌ها احساس کنند که نباید به هنجارهای ما خلل وارد کنند .

حیدری خواستار توجه به زیباسازی مسیر تردد مسافران ، نصب بنرهای آموزشی و تابلوهای هشداردهنده ، پاک‌سازی تابلوهای راهنمایی از شاخ و برگ درختان در مسیر و توجه به مایحتاج عمومی شد و گفت: با توجه به ۱۰ تا ۱۲ میلیون مسافری که در طی سال به استان می‌آیند ممکن است با مایحتاج موجود در استان سازگار نباشند  و باید دقت کنیم که به مردم منطقه آسیب برسد.

در این نشست بعضی از اعضای ستاد گزارشی را از نوع عملکرد و اقدامات انجام‌گرفته ارائه دادند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است