سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
12 آگوست 2015 ، ساعت 13:13 522 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :1450
اسماعیلیان:

نقد منصافانه خبرنگاران، رهگشای مسئولین اجرایی است.

فرماندار آستانه‌اشرفیه ظهر امروز در دیدار با خبرنگاران و اصحاب رسانه‌های جمعی شهرستان آستانه‌اشرفیه گفت: نقد منصفانه خبرنگاران، رهگشای مسئولین اجرایی است.
به گزارش جلال شرق، حسین اسماعیلیان بابیان این نکته که روز خبرنگار، به قیمت خون خبرنگار شهید نام‌گذاری شده است اظهار کرد: حساسیت خبری و اثرگذاری آن در حوزه مدیریت سیاسی، طوری است که آثار خود را بر جای می‌گذارد.
وی با اشاره به این مطلب که خبرنگاران از زاویه دید متفاوت به تولید خبر می‌پردازند یادآور شد: خبرنگاری در عرصه اطلاع‌رسانی موفق است که به تولید خبر بپردازد هرچند ذائقه متفاوت مدیران آن خبر را نپسندند.

IMG_1888
فرماندار آستانه‌اشرفیه تأکید کرد: ما خبرنگاران را تنها نخواهیم گذاشت و با همه مدیران شهرستانی در مورد جایگاه ویژه خبرنگاران صحبت و حتماً تعامل خواهیم کرد.
وی با تصریح این مطلب که خبرنگاران به دنبال فضای سازی نیستند ولی می‌خواهند به‌عنوان یک ابزار قوی از یک رسانه برای نظام تلاش کنند افزود: کار یا پدیده‌ای از سوی مسئولین گاهی پنهان‌کاری می‌شود ولی رسانه‌ها با طرح موضوع و شناسایی آن، از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری می‌کنند.
فرماندار آستانه‌اشرفیه با انتقاد از نوعی کارکرد فرهنگی در شهرستان خاطرنشان کرد: رسانه‌ها با مطرح نمودن مشکلات در ساماندهی فرهنگی می‌توانند نقش مؤثری داشته باشند.

IMG_1880
در این نشست جمعی از رسانه‌ها دغدغه خود را در حوزه خبری شهرستان مطرح کردندکه از سوی فرماندار شهرستان توضیحاتی ارائه شد.

IMG_1908

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است