سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۲:۰۰
آخرین اخبار
15 اردیبهشت 1395 ، ساعت 19:00 2,229 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :14357
نماینده مردم شهرهای آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر :

نقش زنان در جامعه به‌مراتب بیشتر از مردان است

نماینده مردم شهرهای آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر در مراسم فرهنگی یادواره شهید قربانی و بزرگداشت هفته معلم گفت: نقش زنان در جامعه به‌مراتب بیشتر از مردان است.
به گزار ش جلال شرق ، محمدحسین قربانی که در جمع دانش آموزان دختر دبیرستان شهید قربانی آستانه‌اشرفیه سخن می‌گفت بابیان اینکه شما دانش آموزان با درس خواندن و تعهد خود ، آینده جامعه را بر عهده خواهید داشت اظهار کرد : امیدواریم که همه ما قدردان علم و تعلیم و تربیت باشیم
وی ضمن تقدیر از زحمات قشر فرهیخته فرهنگی در جامعه افزود : فرهنگیان حق بزرگی بر گردن ما دارند و باید به زحمات این عزیزان ارج بگذاریم و قدردان تلاش‌های آنان باشیم .
قربانی بابیان این نکته که اگر محوریت شهدا را در دوران دفاع مقدس بسنجیم نیازمند برگزاری یادواره آنان هستیم یادآور شد : امروز فنّاوری در اختیار نسل جوان ماست و در حال رصد کردن مسائل روز دنیاست و باید ما ارزش‌های انقلاب را به آنان منتقل کنیم .
وی با نقل سخنی از سردار سلیمانی که جنگ را یک گنج عنوان کرد ه بود خاطرنشان کرد : ازخودگذشتگی جوانان ما در این جنگ بود که به ما عزت ، قدرت ، آبرو داده است و ما موظفیم که این گنج که همانا ایده ، آرمان و اهداف رزمندگان است آن را حفظ کنیم .
قربانی اثرگذاری زنان در پشت جبهه و حمایت از رزمندگان را باعث موفقیت رزمندگان در جنگ عنوان کرد و ادامه داد: ما وظیفه‌داریم که ارتباط بین نسل اول و دوم را با نسل‌های چهارم به‌ویژه دانش آموزان حفظ کنیم .
در این یادواره همسر شهید مدافع حرم شهید رضی درباره خصایص شهید رضی برای دانش آموزان دختران دبیرستان شهید قربانی سخنرانی کرد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است