شنبه, ۲ مهر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
23 تیر 1401 ، ساعت 16:55 198 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :71385

نمایشگاه فرهنگی _هنری دختران حاج قاسم در بندر کیاشهر برگزارشد

به مناسبت هفته عفاف و حجاب نمایشگاه فرهنگی و هنری با عنوان دختران حاج قاسم به منظور ترویج سبک زندگی و پوشش اسلامی همراه با برنامه های مختلف از سوی بسیج خواهران فاطمیه س بندر کیاشهر برگزارشد .
به گزارش پایگاه خبری جلال شرق،مهناز حبیبی ؛فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران فاطمیه س بندر کیاشهر با بیان اینکه نمایشگاه فرهنگی و هنری دختران حاج قاسم به مناسبت عفاف و حجاب در بندر کیاشهر برگزارشده تصریح کرد: این نمایشگاه با هدف ترویج سبک زندگی و پوشش اسلامی و معرفی هویت زنان در جهان به مناسبت گرامیداشت روز ملی عفاف و حجاب در یکی از مکان های پر رفت و آمد (چهارشنبه بازار )در طول هفته برگزارشده است .

وی افزود:این نمایشگاه با غرفه های چون غرفه دوخت رایگان چادر ،غرفه کودک ،غرفه فروش محصولات فرهنگی وحجاب و…، غرفه نمایشگاه پوستر و عکس ،غرفه اهدای بسته های فرهنگی ،غرفه مطالعه کتاب و دورهمی ، ایستگاه صلواتی مناسب همه رده سنی برپاشده است .

حبیبی با بیان اینکه در نمایشگاه پوستر و عکس روایت ها، خاطرات و مطالب مفید از هویت زنان در جهان بیان شده است اظهار کرد: نمایشگاه فرهنگی و هنری با موضوع عفاف حجاب سعی دارد به معرفی زنان سراسر جهان که پوشش اسلامی را انتخاب کرده اند و حتی آنهایی که انتخاب نکرده اند بپردازد تا دراین فرصت بانوان آشنا با هویت زنان سراسر جهان شوند.

فرمانده حوزه بسیج خواهران فاطمیه س از برپایی نمایشگاه فرهنگی و هنری هفتگی در سواحل نیز خبر دادو گفت :به منظور عدم تمرکز در یک مکان درنظر است در مکانهای پر رفت. آمد این نمایشگاه برپاشود تا همه افراد از این نمایشگاه بهره ببرند .

دراین نمایشگاه همچنین غرفه دورهمی و مطالعه کتاب باموضوع حجاب و عفاف بر پا بود که بازدید کنندگان ضمن مطالعه کتاب می توانستند این کتاب هارو به عنوان امانت دراختیار داشته باشند .
حجه الاسلام والمسلمین نصرت امیدی امام جمعه بندرکیاشهر ضمن بازدید از این نمایشگاه از اقدام خوب بانوان فعال و بسیجی بندرکیاشهر تقدیر کردو گفت :تدوام این نمایشگاه به منظور ترویج سبک زندگی اسلامی و معرفی جاب برتر در کنار برنامه های فرهنگی می تواند اثر بخش باشد.

لازم به ذکر است که بانوان فاطمی بسیج خواهران فاطمیه س بندر کیاشهر مسیر چهارشنبه بازار را بصورت همگانی پیاده روی داشتند .

گفتنی است که غرفه رایگان دوخت چادر قراراست یک هفته به همت فرماندهان پایگاه های مقاومت درامامزاده به همین مناسبت دایر باشد .

در پایان محوطه نمایشگاه از زباله های موجود پاک سازی شد .

گزارش : هما اکبری

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است