پنج شنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۴:۲۴
آخرین اخبار
15 بهمن 1394 ، ساعت 09:43 1,654 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9932
فرماندار آستانه‌اشرفیه در نشست ستاد تسهیلات سفر نوروزی:

نمایش سیمای شهر در تابلوهای ورودی شهر تأثیرگذار است

فرماندار آستانه‌اشرفیه در نشست ستاد تسهیلات سفر نوروزی شهرستان آستانه‌اشرفیه گفت: نمایش سیمای شهر در تابلوهای ورودی شهر تأثیرگذار است.
به گزارش خبرنگار جلال شرق، رحیم حیدری با تأکید بر برنامه‌ریزی ستاد و به‌کارگیری ظرفیت‌های آن اظهار کرد: باید از نمادهای مذهبی شهر برای معرفی گردشگران و مسافران در تعطیلات نوروزی استفاده کنیم.
وی به‌ضرورت یک بروشور جامع مشتمل بر معرفی جاذبه‌ها و مکان‌های گردشگری این شهرستان تأکید کرد و یادآور شد: هلال‌احمر، شهرداری، میراث و گردشگری می‌توانند مشترکا در تولید یک راهنمای جامع شهر آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر اقدام کنند.
در این نشست حسین نژاد سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری درباره هماهنگی‌های لازم درباره هتل‌ها، مسافرخانه‌ها، همکاری با آموزش‌وپرورش در جهت اسکان مدارس، برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی در ایام نوروز در مبادی ورودی شهر گزارشی را ارائه داد.

IMG_0920
کمیل پر ناک رئیس هلال‌احمر آستانه‌اشرفیه درباره مقوله امدادی هلال‌احمر در تسهیلات نوروزی، تمدید مجوز بین‌شهری، نصب چادر راهنمایی سازان نوروزی در مبادی ورودی به‌جای پست راهنمایی و مسافری، اسکان خیمه نماز و… مطالبی بیان کرد.
عبدالرضا سلیمانی شهردار آستانه‌اشرفیه درباره تجهیز و آماده‌سازی ۱۰ کمپینگ در پارک ساحلی، هدایت مسافران و گردشگران، رنگ‌آمیزی خیابان و جداول، رفع نقص وسایل ورزشی پارک ساحلی، برپایی چادر نوروزی، آمادگی آتش‌نشانی، کاشت گل و گیاه، ساخت خانه روستایی برای ایستگاه گردشگران، آماده کردن سه‌نقطه شهر برای پارکینگ و… گزارش ارائه داد.
فرهاد دلدار رئیس اداره راه و شهرسازی درباره نصب مجدد علائم راهنمایی و رانندگی، خط‌کشی و احیا آن در جاده‌ها، لگه گیری آسفالت ریال پاک‌سازی حریم راه و برقراری کشیک ایام نوروزی ازجمله گزارش‌های وی به اعضای ستاد بود.
در ادامه این نشست اسماعیل همایونی رئیس آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه از آمادگی ۱۶ مدرسه بر اسکان مسافران نوروزی خبر داد.
وی افزود: ۵ مدرسه با ۵۲ کلاس با تجهیزات کامل و از نوع مدارس الف و ۱۱ مدرسه با ۱۰۷ کلاس از نوع مدارس ب در اختیار مسافران فرهنگی است.
همایونی یادآور شد: در نوروز سال گذشته ۵ هزار و ۸۷۰ نفر و در تابستان ۶ هزار و ۹۸۰ نفر در مدارس این شهرستان اسکان داده‌شده‌اند که نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش داشته‌ایم

IMG_0924
در نشست تسهیلات سفر نوروزی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه درباره نشاط معنوی آرامش بهاری در اماکن مذهبی مطالبی را بیان کرد.
هم‌چنین رئیس اداره اطلاعات در بخش کمیته بندی ششگانه ستاد نوروزی و شرح وظایف هریک، فرماندهی نیروی انتظامی درباره روان‌سازی ترافیک و برنامه‌های این نیرو در انتخابات و نوروز، رئیس اداره تبلیغات اسلامی درباره ستاد اقامه نماز، همکاری با نمازخانه مدارس و آمادگی مساجد، رئیس اداره آبفار، برق، اورژانس، بهداشت و درمان و…. همکاری و ظرفیت‌های خود را برای نوروز ۹۵ بیان کردند.

 

IMG_0901 IMG_0916 IMG_0918 IMG_0920 IMG_0935 IMG_0940

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است