چهارشنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
14 مهر 1395 ، ساعت 09:38 1,908 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :22266
فرماندار آستانه اشرفیه :

نمایش عقیله العرب چهره ی تکفیری نفاق و کفر جهانی را به تصویر کشید+ تصاویر

فرماندار آستانه‌اشرفیه در یک گفتگوی اختصاصی با جلال شرق درباره نمایش عقیله العرب گفت: نمایش عقیله العرب چهره  ی تکفیری نفاق و کفر جهانی  را به تصویر کشید

به گزارش جلال شرق، رحیم حیدری با تحسین از کارگردان عقیله العرب به دلیل حجم سنگین نمایش اظهار کرد: علی‌رغم اینکه در این نمایش از نیروهای غیرحرفه‌ای استفاده شد ولی بسیار، کار ارزشمندی بود

وی بابیان اینکه در این نمایش انحرافی که بعد از رحلت حضرت رسول در جامعه مسلمان آن زمان ایجاد شد به تصویر کشیده شد افزود: به شهادت رساندن و به اسارت بردن خاندان اهل‌بیت (ع) به نظر من بسیار زیبا بود و درواقع همزمانی آن موضوع را با این روزها نشان می‌دهد.

حیدری با تصریح بر این نکته که این نمایش همان رفتارهای ضد دینی و ضد ارزشی را در چهره‌ی افرادی که خودشان را منتسب به دین می‌دانند ولی به دین و آیین آسیب می‌رسانند خاطرنشان کرد: این نمایش درواقع سیر خط فکری داعشی ها و سلفی‌ها و وهابی‌ها نشان می‌دهد.

وی ادامه داد: خط کفر و نفاقی که در مقابل اسلام واقعی و راستین قد کشیده بود اینک در لباس‌های دیگری خود را به ظهور رسانده و آن جبهه‌ی حقی هم که ترسیم‌شده بود امروز در جامعه‌ی تشییع خودش را دارد نشان می‌دهد و امیدواریم که این خط حقیقی اسلام بر جبهه‌ی کفر پیروز شود.

فرماندار آستانه‌اشرفیه با اذعان بر این سخن که همه‌ی بخش‌های نمایش قابلیت تحمل داشت خصوصا به‌واسطه این‌که همزمانی موضوع را چه در زمان صدر خودش و چه در زمان حاضر نشان می‌دهد اظهار کرد: همه‌ی موضوع‌های نمایش عقیله العرب قابل‌فهم و درک بود، خصوصا مرتبط کردن موضوع باعث می‌شود که آدم به‌اشتباه نیفتد و نسل عصر حاضر بداند امروزه همان نسل منحرف و گمراه دارند در مقابل اسلام واقعی قد علم می‌کنند.

حیدری افزود بابیان اینکه قدرتمندان جهانی چه در زمان صدر اسلام و چه در زمان حاضر نیستند که جوامع به حقوق خودشان برسند تصریح کرد:، این گروه طبیعتا یک حقوق مافوق حقوق عامه‌ی مردم، برای خود متصور هستند.

وی عدالت اسلام، سیره و سنت رسول خدا را سد راه زر مداران تاریخ عنوان کرد و خاطرنشان کرد: در صدر اسلام با روش‌هایی در مقابل این موضوع قد علم کردند و امروز هم با روش‌های دیگر در مقابل اسلام ناب محمدی و اهل‌بیت به دشمنی برخاسته‌اند.

فرماندار آستانه‌اشرفیه در پایان تصریح کرد: امروز در مقابل خط واقعی اسلام، عدالت و مهدویت، خط کفر و الحاد قد کشیده و صف ارایی کرده است به همین خاطر وظیفه‌ی همه ما است که از اسلام واقعی و عدالت مهدوی حمایت کنیم.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است