جمعه, ۷ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۲:۱۶
آخرین اخبار
29 اردیبهشت 1395 ، ساعت 15:26 1,782 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :14935

نمایندگی خانه مطبوعات در شهرستان ها به روابط عمومی ادارات ارشاد محول می شود

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با اشاره به نبود نمایندگی این موسسه در شهرستان ها، گفت: پیشنهاد می شود روابط عمومی های ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی این امر شوند.

به گزارش جلال شرق به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، حسین داداشی، صبح امروز (چهارشنبه ٢٩ اردیبهشت ٩۵) در آیین تقدیر از کارشناسان روابط عمومی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، با تیریک اعیاد شعبانیه و هفته روابط عمومی، گفت: عموماٌ مدیر موفق به این معنی است که روابط عمومی ای قوی داشته باشد که دکتر فاضلی علاوه بر اینکه خودشان دارای روابط عمومی قوی هستند، در مجموعه تحت مدیریت خود نیز از یک روابط عمومی قوی بهره می برند که این قطعاٌ در پیشبرد اهداف خیلی موثر است.

وی ادامه داد: من به عنوان یک عضو حوزه رسانه، لازم می بینم از ارتباطات بسیار خوب و تعاملی که روابط عمومی استانداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با حوزه رسانه در استان دارد صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم؛ و معتقدم که این تعامل، دستاوردهای خوبی برای استان ما داشته است.

این فعال حوزه رسانه با اشاره تعدد نشریات در گیلان و رده بالای مطبوعات استان در کشور از لحاظ کمی، اذعان کرد: گیلان در حوزه رسانه از نظر کیفی نیز از بسیاری استان های کشور برتر است.

داداشی افزود: با توجه به همه این موارد، الحمدلله گیلان، بی حاشیه و یا کم حاشیه ترین استان در ارتباط حوزه رسانه و دستگاه های اجرایی است که این را از سلامت، صداقت و صفای دوستانی می بینم که متولی امر هستند.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان در ادامه سخنان خود با اشاره به نبود نمایندگی یا شعبی از حوزه رسانه و خانه مطبوعات در شهرستان ها، گفت: پیشنهاد می شود روابط عمومی های ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی که یکی از روابط عمومی های تخصصی دستگاه های اجرایی استان هستند، متولی این امر شوند.

وی ادامه داد: می توان در توافقی بین خانه مطبوعات و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، مدیریت حوزه رسانه شهرستان ها را بر عهده روابط عمومی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی آن شهرستان بگذاریم.

داداشی تصریح کرد: با توجه به گستردگی فعالیت حوزه رسانه در شهرستان ها، مستلزم جایی برای هماهنگی، سازماندهی و تعامل بین دستگاهی در هر شهرستان هستیم.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان در پایان ابراز کرد: برای توسعه فرهنگی استان، به صورت همه جانبه در خدمت شما هستیم تا بتوانیم در آن سهمی که بر عهده ماست، انجام وظیفه کنیم.

در پایان این مراسم که یوسف گلشن مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری گیلان، فیروز فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، مهرداد صمدی و حسین ابراهیمیان معاونین اداری مالی و فرهنگی این اداره کل حضور داشتند، از کارشناسان روابط عمومی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با لوح سپاس و هدیه نقدی تقدیر به عمل آمد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است