پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
25 آبان 1396 ، ساعت 18:32 1,815 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :34467
فرماندار آستانه‌اشرفیه در شورای فرهنگ عمومی :

نوع و سطح نگاه گروه‌های فضای مجازی شهرستان بعد از نشست با آنان ارتقا پیدا کرد

فرماندار آستانه‌اشرفیه  در شورای فرهنگ عمومی این شهرستان که در دفتر امام‌جمعه برگزار شد  درباره نشست با گروه‌های فضای مجازی گفت: نوع و سطح نگاه گروه‌های فضای مجازی شهرستان  بعد از نشست با آنان ارتقا پیدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق  ، رحیم حیدری در ابتدا خطاب به امام‌جمعه شهرستان اظهار کرد :  از حضرت‌عالی  که با نگاه به اقتصاد مقاومتی  که مقوّم کننده کشور ازلحاظ  اقتصاد است تقدیر می‌کنم که گاهی  اوقات ما را  در این مسیر  رهنمود و رهنمون می‌دهید.

وی بابیان اینکه در یک فضای مناسب در شهرستان  ، نشستی با گروه‌های مجازی  برگزار شد افزود : عدم  دعوت از امام‌جمعه به دلیل  فضای  ناشناخته از نشست بود و اینکه طرح موضوعاتی شود که خدای‌ناکرده در شأن امام‌جمعه نباشد

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان کرد : برحسب ارزیابی اداره کل اطلاعات از نشست اول با گروه‌های مجازی  ، بسیار خوب بوده است و آن نشست تأثیر خود را بر نوع نگارش آنان گذاشت  بعدازآن جلسه ، نوع و سطح نگاه فضای مجازی ارتقا پیدا کرد.

حیدری خاطرنشان کرد :  در این نشست یکی از دوستان به‌درستی  آثار و نتایج حقوقی و قضائی را بدون دادن بیم به آنان مطرح کردند  و بابیان  نوع نگارش‌ها که باید مدیران گروه  پاسخگو باشند به آنان یادآوری شد.

وی تصریح کرد : تمام موضوعاتی که مدنظر ما بود در یک فضا خوب گفته شود  و موضوعاتی که ما باید با هزار و یک زحمت  به گوش افراد برسانیم ، مدیران گروه در فضاهای تلگرامی خود شروع به اطلاع‌رسانی کردند   و چون این نوع کار در هیچ شهرستانی امتحان نشده بود  از نتایج  نشست اطلاعات کافی نبود و به‌احتمال‌زیاد  در شهرهای دیگر تکرار خواهد شد.

فرماندار آستانه‌اشرفیه در خصوص کارگروه  کارآفرینی شهرستان  با توجه به توصیه استاندار که فرمود به‌جای اینکه افراد به ادارات مراجعه کنند ، ادارات به افراد مراجعه و مشکلات آنان را پی گیری کنند  افزود :  امروز کارگروه رفع موانع تولید با ۵ واحد صنعتی مستقر در شهرک صنعتی نقره ده بازدید و مسائل آنان را از نزدیک شنیدند و دیدند تا در صورت  موانعی برای تولید درصدد حل آن مشکل با همکاری ادارات کمک شود

وی تصریح کرد  : حمایت از تولیدات و محصولات داخلی طی بخشنامه‌ای  به ادارات و نهادها و بخشداری‌ها  که از محصولات صنایع داخلی استفاده کنند  و در مراسم از هدایا صنایع‌دستی  و باید استمرار داد تا این کار نهادینه شود

وی ادامه داد: ترغیب و تشویق از کارپردازان را مغفول شدیم که  آن‌هم باید انجام گیرد که خرید آنان از محصولات ایرانی درواقع حمایت از صنعت ایرانی است.

حیدری ضرورت استقرار مکان‌های ثابت برای صنایع‌دستی و محصولات محلی هم برای شهرداری آستانه و کیاشهر را مورد تأکید قرارداد و اظهار کرد : عدد ورقمی برای این کار  در نظر گرفته‌شده است که شهرداری آستانه‌اشرفیه در میدان ورودی شهر  ، کار را انجام دهد و کیاشهر هم یک مجموعه عرضه صنایع‌دستی و محلی را در کیاشهر ببینند  و من اعتقاددارم که بسیار کمک می‌کند تا فردی که می‌خواهد محصولی بخرد بداند از کجا تأمین کند.

حیدری در پایان افزود : شهرستان از یک مکان خوب برای برگزاری جلسات و همایش‌ها محروم است و برای تسریع در این کار  با راه و شهرسازی در گفتگو هستیم تا زمینی را دریافت و شروع کار را برای احداث یک مجموعه خوب آغاز کنیم .

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است