پنج شنبه, ۷ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
27 اکتبر 2015 ، ساعت 16:46 1,569 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :5561
اسماعیل همایونی :

نگاه به انتخابات دانش‌آموزی ، یک نگاه ملی است

رئیس آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه پیش از ظهر امروز با حضور در انتخابات دانش‌آموزی دبیرستان شهید قربانی با اشاره به ۵ آبان روز انتخابات دانش‌آموزی مدارس سراسر کشور گفت: نگاه به انتخابات دانش‌آموزی ، یک نگاه ملی است
به گزارش جلال شرق ، اسماعیل همایونی افزود : انتخابات دانش‌آموزی در سطح مدارس می‌تواند درروند شکل‌گیری و مشارکت اجتماعی دانش‌آموزان نقش مؤثری داشته باشد .
این مقام مسئول بابیان اینکه نسل‌های جوان امروز آینده‌سازان فردای جامعه هستند و در مدیریت کلان جامعه باید نقش‌آفرینی کنند اظهار کرد : انتخابات دانش‌آموزی مسیری است که دانش‌آموزان را برای انتخابات بزرگ‌تر آماده می‌سازد.
رئیس آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه با اشاره به نقش مشارکتی دانش‌آموزان در بهبود تنگناهای آموزشی و رفع چالش‌های موجود مدارس افزود : بالغ‌بر ۱۰ هزار دانش‌آموز امروز در مدارس این شهرستان پای صندوق‌های رأی رفتند و نمایندگان خود را برای یک دوره‌ی یک ساله انتخاب کردند .
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستانه‌اشرفیه نیز انتخابات شورای دانش‌آموزی نقطه‌ی شروعی برای انتخابات ملی عنوان کرد و گفت: انتخابات دانش‌آموزی می‌تواند در تصمیمات سیاسی دانش‌آموزان تأثیر گزار باشد و درروند بهسازی آموزشی مؤثر و تأثیر خوبی داشته باشد .
محمد معافی افزود : انشا الله با روند تکامل شوراهای دانش‌آموزی ، تأثیر گزاری این انتخابات روزبه‌روز بیشتر خواهد شد و هر ساله بهتر عملی خواهد شد .
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی آستانه‌اشرفیه نیز گفت: هر وقت ما بتوانیم نسل جوان خصوصا نسلی که سرنوشت‌ساز برای کشور ما است در برنامه‌ها مشارکت دهیم و از ظرفیت آن‌ها استفاده کنیم کارهای بزرگی را انجام خواهیم داد.
حجت‌الاسلام نادر یوسفی مطلق عمل به شورا را یک ریشه‌ی قرآنی نام برد که در احادیث هم به موضوع مشورت توجه شده است به‌طوری‌که در مرحله‌ی سوم زندگی فرزندان می‌توانند در مسائل مختلف خانواده به پدر مادر خود مشورت دهند .
وی تصریح کرد: اگر اولیای مدرسه بتواند از نظرات دانش‌آموزان در برنامه‌ریزی همان مدرسه استفاده نمایند این هم سویی بین معلم ، اولیای مدرسه و دانش‌آموزان باعث می‌شود که یک عده از زمان عقب نمانند و کارها خوب پیش برود. .

IMG_4189 IMG_4196 IMG_4198 IMG_4201 IMG_4206 IMG_4211 IMG_4215 IMG_4217 IMG_4221 IMG_4223 IMG_4228 IMG_4239 IMG_4241 IMG_4244 IMG_4248

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است