سه شنبه, ۸ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۲:۳۲
آخرین اخبار
26 شهریور 1394 ، ساعت 13:53 2,869 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :2701
نماینده مردم آستانه‌اشرفیه:

نگاه مجلس در تدوین بودجه ۹۵ به آموزش‌وپرورش، یک نگاه ملی است

نماینده مردم شهرهای آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر صبح امروز در نشست مشترک مدیران تمام مقاطع تحصیلی آموزشگاه‌های این شهرستان گفت: نگاه مجلس در تدوین بودجه ۹۵ به آموزش‌وپرورش، یک نگاه ملی است
به گزارش جلال شرق ، محمدحسین قربانی بابیان اینکه با توجه به تحولات آموزشی که در حال شکل‌گیری است چشم‌انداز روشنی را برای جامعه آموزش و پرورش  پیش‌بینی می‌کنیم اظهار داشت: آموزش‌وپرورش اگرچه در نگاه خیلی از مسئولین یک دستگاه هزینه‌ای است ولی باید بپذیریم سیر تحولات جامعه در همه ابعاد در آموزش‌وپرورش شکل می‌گیرد.
وی افزود: امیدواریم با توجه به مباحثی که بین مجلس و دولت در رابطه با آموزش‌وپرورش بوده است نوید اقدامات خوبی را برای سال ۹۵ در آموزش‌وپرورش داشته باشیم.

IMG_5371
قربانی یادآور شد: باید تمام انرژی خود را معطوف به آموزش‌وپرورش کنیم اگرچه می‌دانیم که آموزش‌وپرورش با کمبود منابع مالی روبروست و برای رفع کاستی های آغاز سال تحصیلی در مدارس این شهرستان از  وزارت آموزش‌وپرورش مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان به عنوان کمک برای آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر دریافت کردیم

همایونی۰۰
مدیر آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه بیش از ۸۰ درصد ابلاغ دبیران مدارس آستانه‌اشرفیه صادرشده است گفت: آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه تمام امکانات خود را بسیج کرده است تا مدارس این شهرستان سال تحصیلی جدید رادر اول مهر آغاز کنند.
اسماعیل همایونی افزود: ۱۸۷ کلاس ابتدایی، ۹۰ کلاس آموزش متوسطه، ۲۸ کلاس هنرستان و ۳۷ کلاس کار و دانش در این شهرستان ساماندهی و دبیران هر مقطع تحصیلی مشخص‌شده‌اند.
وی یادآور شد: بیش از ۷۵۰ نفر از فرهنگیان اعم از آموزشی واداری در ۱۰۲ آموزشگاه این شهرستان آماده‌شده‌اند تا سال تحصیلی جدید را آغاز کنند.
شهردار آستانه‌اشرفیه نیز در این نشست گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی آموزش پسماند در مدارس این با همکاری محیط‌زیست و اداره آموزش‌وپرورش اجرا می‌شود.
علی شفیعی افزود: نوجوانان و کودکان ما باید آموزش‌های زیست محیطی را به‌صورت کاربردی در مدارس یاد بگیرند و در حفظ سلامت خود و داشتنیم شهر عاری از پسماند نقش بسزایی را داشته باشند.
در ادامه مدیران مدارس این شهرستان درباره پروژه مهر، ارزشیابی توصیفی، رنگ‌آمیزی مدارس، سرانه دانش‌آموزی،. پوشش حجاب مدارس دخترانه، جشن شکوفه‌ها، جشن عاطفه‌ها، بوفه مدارس، کمک به دانش آموزان بی‌بضاعت، سرویس مدارس شناسایی اولیای بی‌سواد. دیدگاه‌ها خود را مطرح کردند.

IMG_5364 IMG_5371 IMG_5372 IMG_5373 IMG_5375 IMG_5377 IMG_5380 IMG_5381 IMG_5386

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است