چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۸:۲۳
آخرین اخبار
27 مرداد 1394 ، ساعت 22:30 949 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :1705
رئیس شورای شهر آستانه‌اشرفیه

نگاه نخبگان کنکور شهرستان به معلمان و استادان باید یک نگاه همراه با احترام و تکریم باشد

رئیس شورای شهر آستانه‌اشرفیه در همایش تجلیل از افتخارآفرینان کنکور سرا سری رتبه‌های زیر ۱۰۰۰ این شهرستان گفت: نگاه نخبگان کنکور شهرستان به معلمان و استادان باید یک نگاه همراه با احترام و تکریم باشد
به گزارش جلال شرق، مجید همتی ضمن تقدیر از والدین دانش آموزان که همراه و همگام فرزندان خود برای رسیدن به هدف و موفقیت بودند افزود: نگاه شورای شهر، تعامل با دستگاه‌های آموزشی است که علاوه بر سخت افزاری بتوانیم در بخش نرم افزاری نیز در خدمت مردم باشیم.
شهردار آستانه‌اشرفیه ضمن تقدیر از دانش‌آموزانی که افتخار برای شهرستان آفریدند گفت: شهرداری و شورای با برگزاری این همایش درصدد بود به‌نوعی از تلاش‌های این عزیزان قدردانی کند.

IMG_2582
علی شفیعی افزود: برگزاری این همایش به ارزش‌های ریالی و اهدای لوح آن نیست بلکه با این کار خود می‌خواستیم ارزش‌ها و تلاش‌های شمارا در کسب موفقیت ارج بگذاریم و ما نیز در شادی‌هایتان شریک باشیم.
یوسف دوست جلالی بابیان این نکته که این دانش آموزان نخبه، افتخارآفرینان این شهرستان هستند اظهار داشت: چند سالی است که دانش آموزان این شهرستان در مدارس تیزهوشان شهرهای شرق گیلان موفقیت کسب می‌کنند و نیاز آن است که این مدارس در این شهرستان دایر شود.

IMG_2679
رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر آستانه‌اشرفیه ادامه داد: روال شورای شهر آستانه‌اشرفیه در این دوره این بوده است که همه دانش آموزان زیر رتبه هزار را به‌نوعی تشویق و تقدیر نماید و امیدوارم به‌عنوان یک کار آزمونه برای تمام دوره‌ها پایدار بماند.

در این مراسم از میر داوود موسوی قهرمان طلایی مسابقات انتخابی المپیک در بخش رزمی در کشور هندوستان تجلیل شد

IMG_2609
در پایان از نخبگان کنکور با اهدای لوح و هدیه نقدی تقدیر به عمل آمد.

IMG_2674

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است