پنج شنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۹:۴۴
آخرین اخبار
19 بهمن 1394 ، ساعت 15:51 1,947 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10165
فرماندار آستانه‌اشرفیه در آئین افتتاح پروژه‌های شهرداری :

نگرش مدیریت شهرداری به سمت پویایی و حرکت به جلو قابل‌تقدیر است.

فرماندار آستانه‌اشرفیه در آئین افتتاح همزمان ۱۶ پروژه‌ی شهرداری ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر و تقدیر از خدمات شهرداری برای شهروندان این شهرستان گفت: نگرش مدیریت شهرداری به سمت پویایی و حرکت به جلو قابل‌تقدیر است.
به گزارش جلال شرق ،     رحیم حیدری بابیان اینکه شهرداری علاوه بر خدمات‌رسانی می‌تواند در توسعه و شکوفایی شهر در ابعاد مختلف نقش داشته باشد اظهار کرد : یکی از کارهای خوبی که می‌تواند در سرلوحه شهرداری موردتوجه قرار گیرد توجه بیشتر به ورزش همگانی و جوانان است .
وی خدمت به مردم را از وظایف مسئولین دانست و افزود : همه ما بدهکار مردم هستیم و امام راحل نیز با اتکا به پشتوانه مردمی انقلاب را به پیروزی رساند و محور حرکت خود را باارزش‌های الهی و حمایت‌های مردمی بنیان گذاشت.
پرداختن به امور زیست محیطی و مشارکت بیشتر در آگاهی رساندن جامعه شهری به پسماند از دیگر مواردی بود که نماینده عالی دولت به آن پرداخت و لزوم همیاری و همکاری تمام شهروندان را برای داشتن شهری زیبا و کمک به شهرداری یک ضرورت دانست .
در این مراسم شهردار آستانه‌اشرفیه به تشریح برنامه‌های شهرداری و پروژه‌های شهری پرداخت و افزود : به یمن مبارک ایام‌الله دهه فجر امروز ۱۶ پروژه عمرانی همزمان در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد .
عبدالرضا سلیمانی از مجموعه خدمات شهری و شورای شهر به خاطر مساعدت‌های لازم با شهرداری با توجه به تنگناهای بودجه‌ای تقدیر و تشکر کرد.

IMG_2344 IMG_2340 IMG_2327 IMG_2322 IMG_2320 IMG_2313۱۴۰

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است