چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۰:۰۶
آخرین اخبار
11 مهر 1394 ، ساعت 15:11 604 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :3835
امام‌جمعه‌ی آستانه‌اشرفیه:

نیروی انتظامی برای موفقیت در مأموریت‌های خود نیازمند همکاری مردم است

امام‌جمعه‌ی آستانه‌اشرفیه صبح امروز در جمع نیروی انتظامی این شهرستان با تبریک آغاز هفته‌ی نیروی انتظامی به آنان گفت: نیروی انتظامی برای موفقیت در مأموریت‌های خود نیازمند همکاری مردم است.
به گزارش جلال شرق ، حجت‌الاسلام محمد ساجدی بابیان این‌که نیروی انتظامی بدون پشتیبانی مردم و صبغه‌ی مردمی موفقیت نخواهد داشت افزود: اگر ارتباط حسنه و مناسب با مردم داشته باشیم بخشی از پشتیبانی را مردم به‌طور شفاف تأمین خواهند کرد و این می‌تواند جلوی برخی از نا سلامتی‌ها را بگیرد.
وی عدم انسجام و ممارست در برنامه‌ها را یکی از آسیب‌های این نیرو عنوان کرد و اظهار داشت گاهی اوقات برنامه‌هایی را اقدام و به‌صورت ناتمام رها کرده و به‌طور منسجم دنبال نمی‌کنیم. که رفتار سازمانی نیروی انتظامی باید به‌دوراز این آسیب‌ها باشد.
وی خواستار مشارکت مردم بر مبنای تسامح در فعالیت‌های اجتماعی شد و خاطرنشان کرد: نگاه امنیتی در برخورد با این مسائل اجتماعی پسندیده نیست زیرا ما بدون مردم کاری را نمی‌توانیم انجام دهیم.
حجت‌الاسلام ساجدی ضمن اهتمام پلیس نسبت به آسایش همه‌ی مردم از نیروی انتظامی خواست که هماهنگی پیوسته و مستمر با دادگستری برقرار سازد.

IMG_7062 IMG_7116 IMG_7134 IMG_7146 IMG_7148 IMG_7149

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است