چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۳:۱۹
آخرین اخبار
4 دی 1394 ، ساعت 21:58 2,224 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :8331
رضا دوست جلالی:

هدف همه کسانی که برای انتخابات ورود می کنند ارائه خدمت به مردم است

سایت خبری و تحلیلی جلال شرق برای تبیین و رویکرد داوطلبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و برای تنویر افکار عمومی شهروندان جهت شناخت با برنامه های داوطلبان ، زنجیره گفتگوهایی را با داوطلبان نمایندگی حوزه سرزمینی گیلان انجام داده است که در این مصاحبه ها داوطلبان به ارائه دیدگاه های خود می پردازند .

مدیریت سایت خبری تحلیلی جلال شرق ، با رعایت قانون مطبوعات دیدگاه های داوطلبان را ارائه و مطالب ارائه شده از سوی داوطلبان دیدگاه این سایت خبری نیست و با توجه به همه سلایق و گروه ها ی سیاسی در شهرستان های گیلان به ویژه شرق گیلان ، ستون سیاسی انتخابات جلال شرق ، در اختیار همه عزیزان با تمام سلایق سیاسی و حزبی است و می توانند از این سایت برای شناسایی خود به شهروندان بهره بجویند و شهروندان دیدگاه های خود را با رعایت حقوق شهروندی به سایت خبری ارسال دارند.

 

رضا دوست جلالی از داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی است که بعد از ثبت‌نام طی گفتگویی کوتاه با سایت خبری جلال شرق درباره انگیزه حضور خود در انتخابات گفت: هدف همه‌کسانی که برای انتخابات ورود می‌کنند ارائه خدمت به مردم است که می‌توانند با برنامه‌ریزی‌هایی که می‌کنند و با مشارکت مردم و استفاده از افراد متخصص آن را انجام دهند.
دوست جلالی انگیزه خود را برای ورود به دهمین دوره‌ی انتخابات مجلس شورای اسلامی، بحث خدمت و خدمت گذاری به مردم و وضع قوانین مفید برای رفاه اجتماعی و عدالت اجتماعی نام برد.
این داوطلب مجلس شورای اسلامی درباره حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی گفت: یکی از توصیه‌های نامزدها باید این باشد که به همه‌ی مردم و همه‌ی گرایش‌ها احترام بگذارند، چون اگر ما مردم را نداشته باشیم نظام را هم نداریم.
وی ادامه داد: از داوطلبان و طرفداران آنان دعوت می‌کنم که از تخریب همدیگر پرهیز کنند زیرا مردم از تخریب بیزارند
دوست جلالی  بابیان اینکه یک داوطلب مجلس شورای اسلامی باید توانایی و برنامه‌های خودش را بدون تحقیر و تخریب دیگران مطرح کند اظهار داشت: ما باید بجای تولید نفرت تولید محبت و دوستی کنیم و همه‌کسانی که به تأیید هیئت اجرایی و نظارت رسیده‌اند در یک‌دوی ماراتن به‌عنوان رقیب در حال فعالیت هستند و اگر کسی پیروز نشد به نفر اول باید تبریک عرض کند.
وی درباره تجربه خود نسبت به قوانین و آشنایی با رویکرد مجلس گفت: من در طول ۹ سالی که فرماندار بودم و ۲۵ سالی که به‌عنوان شورای تأمین بودم اقتضای کار من اطلاع کامل از قوانین بود و من تقریبا فرایند مجلس ، تعداد گروه‌ها و نحوه‌ی ترسیم طرح‌ها را کاملا در عمل آشنا هستم
دوست جلالی با تصریح این مطلب که همین‌الان در رشته‌ی که تحصیل می‌کنم و مقالات خودم را در حوزه آشنایی با قوانین در دانشگاه DBAارائه دادم و برای حضور در این عرصه و علاوه بر این تجربه‌ی ۲۵ ساله ی خودم دانش خودم است که بحث حقوق است و آن دانش مدیریت امور دفاعی است.
وی به رشته DBAدر بخش کاری اشاره کرد و یادآور شد: همه این آشنایی و دانش را برای ارائه خدمت به مردم به کار می‌گیرم تا خدمت گذار خوبی باشم و اکنون نیز با آمادگی کامل وارد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی‌شده‌ام.
وی در پاسخ به این سؤال که به‌عنوان یک شهروند چقدر شما خودتان را توصیف می‌کنید افزود: من احساسم این است که ظرفیت من خیلی بالاست چون تجربه‌ی ۳۵ ساله ی من نشان می‌دهد که با همه‌ی گرایش‌ها کار می‌کنم و در طولی این مدتی که فعالیت کردم اکثر افراد با گرایش‌ها مختلف بودند و من صداقت افراد را بیش از گرایش حزبی افراد قبول دارم.

IMG_6336
وی تصریح کرد: گرایش حزبی برای پیش برد کار است، مهم گرایش‌ها فکری است که انسان بتواند آن تز خدمت گذاری را در خودش پیاده بکند و من با شعار عدالت اجتماعی، توسعه و پیشرفت که البته این شعار راهبردی من است وارد انتخابات شدم.
وی در خصوص تحقق شعار راهبردی خود در عدالت اجتماعی، توسعه و پیشرفت تأکید کرد: من این شعار راهبردی را مبنای شعارهای تاکتیکی ام برای خدمت به مردم میدانم .و شعارهای تاکتیکی و عملیاتی ام عبارنتند از بحث اشتغال، مبارزه با فساد مالی، زدودن محرومیت از مناطق محروم، مهار تورم و مقابله با گرانی ، روان شدن چرخه‌ی خدمت‌رسانی ، گسترش و اعتلای فرهنگ و اخلاق، رونق یافتن علم و تحقیق، مسئولیت‌پذیری و پاسخ‌گویی مسئولان حکومتی می باشد.
دوست جلالی در پایان با اشاره به ۹ آیتم خود افزود: انشا الله در هر زمینه‌ای به لطف خدا و برکت انقلاب اسلامی بادانش و تجربه‌ای که دارم اگر مردم به من رأی دهند برای نوکری و خدمت گذاری آماده‌ام و اگر مردم هم به من روی نکنند باز برای مردم دعا می‌کنم.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است