شنبه, ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۱:۵۷
آخرین اخبار
27 اردیبهشت 1395 ، ساعت 18:20 1,795 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :14894
به مناسبت آزاد سازی خرمشهر وروز جهانی تنوع زیستی :

همایش بزرگ پیاده روی در آستانه اشرفیه برگزار می شود

دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستانه اشرفیه در گفتگو با خبر نگار ما از برگزاری همایش   بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت اعیاد شعبانیه ، آزاد سازی خرمشهر و روز جهانی تنوع زیستی  خبرداد.

به گزارش خبرنگار جلال شرق ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گسترش ورزش همگانی در جامعه رابا عث نشاط و شادابی جامعه بر شمرد و ادامه داد: یکی از برنامه های فرهنگی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی  اشاعه ورزش در سطح جامعه به ویژه دانشجویان و نسل جوان است که می تواند به سلامت جامعه کمک کند.

دکتر مظاهر زمانی با بیان اینکه  همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی  در آستانه سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود افزود : این همایش علاوه بر مشارکت همگانی شهروندان و خانواده های محترم با حضور دانشجویان به مناسبت  روز جوان  ، در روز جمعه ۳۱ اردیبهشت  ساعت ۸ صبح از جلو ی حرم مطهر سلطان سید جلال الدین اشرف ( ع ) تا گلزار شهدای گمنام این شهرستان واقع در پارک ساحلی  برگزار می شود .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آستانه اشرفیه با اشاره به جمع آوری پسماندهای زباله در پارک ساحلی و برنامه های ویژه زیست محیطی در این همایش اظهار کرد :  برنامه های فرهنگی و شاد برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است و  جوایزی هم از جمله سفر به کربلا معلی ، مشهد مقدس ، دوچرخه ، هدایای  نقدی در نظر گرفته شده است که با حضور مسئولین شهرستان به برندگان اهدا خواهد شد.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است