پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
5 آبان 1395 ، ساعت 12:02 1,641 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :23874
در هفته پدافند غیر عامل :

همایش تخصصی تهدیدات بیو تروریسم در آستانه اشرفیه برگزار شد

در هفته پدافند غیر عامل ، همایش تخصصی تهدیدات بیوتروریسم در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان استانه اشرفیه برگزارشد

به گزار ش جلال شرق ، این همایش که از سوی شبکه مرکز بهداشت شهرستان آستانه اشرفیه برگزارشده بود رئیس شبکه مرکز بهداشت و درمان آستانه اشرفیه در در گفتگو با خبر نگار ما در باره هدف از برگزاری این همایش گفت: آشنایی با انواع حملات میکروبی و اهمیت آن که همکاران بخش این مرکز با  چگونگی  انواع آنها آشنا گردند. مقابله با آن

این همایش برای شناخت با انواع حملات میکروبی و آشنایی با آنها و راه های مقابله در برابر حملات میکروبی برگزار شده است .

محمد رضا محدث افزود : در این همایش ، تعاریف مختلف با حملات زیستی ، بحران و تفاوت های حملات بیوتروریسم در گذشته و حال ، انگیزه دشمن برای بهره گیری از سلاح ها ی شیمیایی ، میکروبی و زیستی ، شیوه و چگونگی حملات و اهداف دشمن ،   نوع توانایی های دشمن و راه کارهایی که ما باید برای آن بیندیشیم  مورد بررسی قرار گرفت.

وی به فعال بودن  ثبت سنومیک به عنوان یک آفنددر مرکز شبکه بهداشت و درمان این شهرستان  اشاره کرد و ادامه داد: این مرکز ، یک سری علائمی  که وزارت بهداشت آنها را شناسایی  کرده  در کل کشور اجرا می شود به عنوان مثال اگر تب خون ریزی دهنده یا اسهال خونی و …باشد آنان را اجرا می کند.

محدث خاطر نشان کرد : مرکز بهداشت این شهرستان در راستای سیاست های سلامت راجع به بیماری نوین نیز اهداف سلامت جامعه را پی گیری و داده های آماری خود را به مرکز استان برای پی گیری های لازم انتقال می دهد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است