پنج شنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۷:۵۵
آخرین اخبار
23 مهر 1398 ، ساعت 13:51 781 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :55353
فرماندار آستانه اشرفیه اعلام کرد:

همه امکانات شهرستان برای برپائی عزاداری اربعین حسینی فراهم شده است

فرماندار آستانه اشرفیه پیش از ظهر امروز در نشست کمیته ترافیکی و امنیتی ستاد برگزاری اربعین حسینی گفت: همه امکانات شهرستان برای برپائی تجمع بزرگ « لبیک یا حسین » عزاداران اربعین حسینی در این شهرستان فراهم شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، رحیم حیدری گلرودباری ضمن اظهار رضایت مندی از تلاش های اعضای ستاد که مقدمات هرچه باشکوه تر برگزارکردن نهمین سال برپائی اجتماع عظیم عزاداران اربعین حسینی را در این شهرستان فراهم کرده اند ، گفت: تمام  تدابیر لازم در مسیرها ی ورودی برای تسهیل در عبور عزاداران و پیوستن به خیل تجمع « لبیک یا حسین » در مرکز این شهرو پذیرائی از آنان اندیشیده شده است .

وی با بیان اینکه  در مسیر اصلی اجتماع کنندگان از پارک و عبور خود روها چند ساعت قبل از برگزاری مراسم  جلوگیری خواهد شد افزود : برای آرامش و امنیت بیشتر عزاداران قبل از برگزاری مراسم ، نیروهای امدادی شامل  اورژانس ، هلال احمر ، آتش نشانی ، بیمارستان  و نهادها و ادارات  خدمات دهنده برای نیاز های ضروری عزاداران با آمادگی کامل در محل مستقر هستند .

فرماندار آستانه اشرفیه با اشاره به پخش زنده این مراسم از شبکه های سراسری و بین الملی  بر ضرورت ساماندهی عزاداران و محل تجمع براداران در میدان اصلی شهر و خواهران در صحن سرای حرم  مطهر و همکاری خادمین حرم در کنترل و رفت و آمد زائران و عزاداران تاکید کرد.

در این نشست هریک از اعضای ستاد شرح وظایف و اقدامات انجام گرفته گزارشی را ارائه دادند.

تجمع بزرگ لبیک یاحسین ساعت ۳۰/۹ روز شنبه در جلوی حرم مطهر برگزار می شود

گفتنی است جمع کثیری از عزاداران با پای پیاده و با عنوان « قطره ، قطره تادریا » از شهرهای و روستاهای مختلف استان از آغازین ساعت بامداد حرکت می کنند تا به خیل عزادران اربعین حسینی آستانه اشرفیه  بپیوندند

کانال تلگرام جلال شرق