پنج شنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۴:۵۲
آخرین اخبار
23 خرداد 1395 ، ساعت 17:59 1,582 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :16256
دستور رئیس جمهور درباره حقوق و پاداش مدیران دولتی:

همه موارد تخلف شناسایی، وجوه مسترد و متخلفان عزل شوند

رئیس جمهور در دستوری با تاکید بر شناسایی هرگونه سوء استفاده در خصوص حقوق و پاداش های پرداختی به مدیران در دستگاه های اجرایی خواست، وجوهی که به ناحق پرداخت شده به بیت المال مسترد و مدیران متخلف عزل شوند.

به گزارش جلال شرق به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی همچنین از دکتر اسحاق جهانگیری خواسته است گزارش “اقدامات قاطع” در این زمینه به رئیس جمهور ارائه شود.
متن دستور رئیس جمهوری به دکتر جهانگیری به این شرح است:
 بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر جهانگیری
معاون اول محترم
پیرو دستور قبلی در مورد بررسی حقوق و پاداش‌های پرداختی به مدیران در دستگاه‌های اجرایی، اینک گزارش‌های واصله نشان می‌دهد که مواردی از پرداخت‌های غیرمتعارف و ارقامی تحت عنوان «پاداش و وام» وجود داشته است که اگر چه ممکن است با مقررات به‌جا مانده از دوره‌های قبل توجیه‌پذیر باشد، ولی با موازین عدالت و تعهد در قبال بیت‌المال و منشور اخلاقی دولت ناسازگار و پذیرفتنی نیست و حتی در برخی موارد مصداق سوء استفاده از اعتماد دولت به‌شمار می‌رود.
مقتضی است در اسرع وقت همه موارد تخلّف و سوء استفاده شناسایی، وجوهی که به‌ناحق پرداخت شده به بیت‌المال مسترد شود؛ مدیران متخلّف عزل شوند و گزارش اقدامات قاطع به اینجانب ارائه شود.
 حسن روحانی
کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است