دوشنبه, ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
آخرین اخبار
16 بهمن 1394 ، ساعت 16:49 2,085 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10004
حجت‌الاسلام محمد ساجدی امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه:

همه کاندیداها باید به نتیجه صلاحیت‌ها تمکین کنند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه در خطبه‌های نماز جمعه امروز بابیان اینکه ما در آخرین لحظات نتایج اعلام اسامی داوطلبان خبرگان و مجلس شورای اسلامی هستیم اظهار کرد: همه کاندیداها باید بر اساس وظیفه قانونی خود نسبت به اعلام نتیجه به صلاحیت‌ها از سوی مراجع نظارتی تمکین کنند.

به گزارش جلال شرق ، حجت‌الاسلام محمد ساجدی تصریح کرد ک آن‌هایی که از سوی مراجع قانونی انتخابات تائید صلاحیت شدند باید قانون را به‌طورجدی تا پایان انتخابات و بعدازآن رعایت نمایند.
خطیب نماز جمعه آستانه‌اشرفیه افزود: هیچ‌چیز بهتر از قانون و اجرای آن برای منافع ملی و نظام ما نیست و از فعالان فرهنگی در اداره مساجد درخواست دارم برای ایجاد شورونشاط انتخاباتی برای داوطلبان برنامه‌ریزی کنند تا برای انتخاب اصلح به مردم کمک کرده باشند.
امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اشاره به سخنان رهبری در جمع شورای عالی امنیت ملی گفت: دشمنان، معرضان و مخالفان با نظام تلاش دارند از طرق مختلف امنیت کشور را تضعیف و به خطر بیندازند و نگاه رهبری در فرمایش اخیر ایشان صرف یک موضوع سیاسی و نظامی نبوده است بلکه در حوزه‌های اقتصادی، معیشتی، فرهنگی، روانی، اجتماعی، اخلاقی و … می‌تواند شورای امنیت ملی نگاه ویژه‌ای داشته باشد.
وی با تأکید این نکته که ملاک انقلابی بودن و شاخص‌های انقلابی گری در بیانات امام راحل به‌وضوح آمده است تصریح کرد: مظهر انقلاب اسلامی ما امام خمینی است و فرمایش امام راحل نیز مبانی انقلاب ما را تعریف کرده است.
ساجدی ضمن توصیه به نمازگزاران جهت اشاعه عدالت و معنویت در جامعه خاطرنشان کرد: درراه تحقق آرمان شهیدان و امام خمینی باید همه آحاد ملت کوشش کنند و درراه اهداف انقلاب و در ترویج عدالت و معنویت کوشا باشیم.
خطیب نماز جمعه ادامه داد: آنچه نظام اسلامی ما را با نظام طاغوت متمایز می‌کند محتوا، ماهیت و جهت‌گیری انقلاب ماست بنابراین باید نظام ما در جهت آرمان‌های شهدا و امام راحل قدم و گام‌های محکم‌تری بردارد.
حجت‌الاسلام ساجدی با تبیین این نکته که اگر مادی‌گرایی و مصرف‌زدگی در نحوه اداره کشور حاصل شود نتیجه‌ی آن فساد گسترده اقتصادی است افزود: این نوع حرکت و نگاه هیچ‌گاه با خواست و آرمان‌های شهدا همخوانی نداشته و برای ملت ایران قابل‌قبول نخواهد بود.
وی تصریح کرد: باید در استمرار روح معنویت و تعالی کشور قدم برداریم و سخنان رهبر معظم انقلاب را نصب العین خود قرار دهیم.
امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه استکبار جهانی را منشأ همه مفاسد اجتماعی در دنیا معرفی کرد و گفت: ما نگرانی از تعرض دشمن نداریم ولی باید با دشمنان زیرپوستی که در جامعه ریشه دوانده‌اند و بسیار نگران‌کننده هم است و امنیت ما را به‌طوری جدی خدشه وارد می‌کند به سمت اصلاح آن برویم.
وی ضمن درخواست از مردم در جهت حضور درراه پیمایی ۲۲ بهمن آن را یک صحنه از حضور ملی ایران و به رخ کشیدن حماسه ملی در نزد جهانیان نام برد و یادآور شد: ما باید قدر این نعمت الهی را بدانیم و در حفظ نظام، که مهم‌ترین واصلی‌ترین وصیت امام است کوشا باشیم.
امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه هما فران هوایی را پیشتازان نیروهای مسلح عنوان کرد که در ۱۹ بهمن به جمع مردم پیوستند و با امام راحل بیعت و انقلاب را همراهی کردند.
امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه درخواست حضرت امام را در شکسته شدن حکومت‌نظامی در ۲۱ بهمن به یک معجزه الهی تعبیر کرد و افزود: با حضور مردم در خیابان‌ها عملاً حکومت‌نظامی کارایی خود را از دست داد و مردم با فتح پادگان‌ها رژیم طاغوت را سرنگون و انقلاب اسلامی با صدها هزار شهید به پیروزی رسید.

لازم به یاد آوری است هلال احمر آستانه اشرفیه نیز با استقرار دو چادر در سمت شمالی محل نماز جمعه اقدام به سرویس دهی وگرفتن فشار خون برای نماز گزاران انجام وظیفه می کرد.IMG_1326 IMG_1320 IMG_1322 IMG_1409

IMG_1329 IMG_1330 IMG_1331 IMG_1332 IMG_1355 IMG_1356 IMG_1371 IMG_1388

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است