سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۲:۳۰
آخرین اخبار
20 دی 1394 ، ساعت 09:11 2,408 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :8805
فرماندار آستانه‌اشرفیه:

هنوز هیچ‌گونه اعلان اسامی از سوی هیئت نظارت استان به فرمانداری آستانه‌اشرفیه نشده است

فرماندار آستانه‌اشرفیه اعلام کرد: از سوی هیئت نظارت استان مبنی بر تأیید یا عدم صلاحیت داوطلبان به فرمانداری این شهرستان اعلان نشده است.
به گزارش جلال شرق، حسین اسماعیلیان درباره صحت‌وسقم مطالب انتشاریافته در فضاهای مجازی شهرستان گفت: پس از بررسی پرونده داوطلبان در هیئت اجرایی و تأیید ۲۶ نفر از داوطلبان نمایندگی دوره دهم مجلس شورای اسلامی، بر اساس قانون انتخابات، باید صلاحیت آنان نیز به تأیید هیئت نظارت بر انتخابات برسد که تا ۲۶ دی‌ماه به فرمانداری این شهرستان اعلام می‌شود.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان آستانه‌اشرفیه، اخبار منتشره را تشویش اذهان عمومی اعلام کرد که بر اساس قانون انتخابات با انتشاردهندگان اخبار کذب و غیر موثق برخورد خواهد شد.
وی تصریح کرد: در صورت عدم‌تأیید بعضی از داوطلبان از سوی هیئت نظارت استان، طی نامه‌ای مکتوب و با استناد به موارد قانونی به‌صورت محرمانه به داوطلب اعلام می‌گردد تا در مراحل بعدی از طریق مراجع قانونی پرونده انتخاباتی خود را پی گیری نماید.
به گزارش جلال شرق، شب گذشته در گروه‌های فضای مجازی خبری بر رد صلاحیت ۱۲ نفر انتشاریافته بود که بازتاب ویژه‌ای در گروه‌های مجازی داشت.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است