یکشنبه, ۱۶ مرداد ۱۴۰۱
آخرین اخبار
4 فروردین 1395 ، ساعت 19:12 2,544 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :12542

هواداران به استادیوم بیایند و از بازی تیم ملی لذت ببرند؛

سرمربی تیم ملی گفت: شرایط تیم ملی برای ۱۰ سال آینده مهیاست، اما فوتبال حرف امروز است و باید بازیکنی داشته باشیم تا بازی را ضمانت کند.

به گزارش جلال شرق ،کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از بازی با هند گفت: سال نو را تبریک می‌گویم. امیدوارم بهترین سال را داشته باشید. بازی مقابل هند بازی مهمی است. به این دلیل که هم نتیجه مهم است و هم برای جایگاه ما تعیین کننده است. امیدوارم سه امتیاز بازی را بدست آوریم.

وی افزود: از آخرین بازی تیم ملی ۴ ماه گذشته و ما بازی نداشتیم. زمان طولانی بوده، اما با در اختیار داشتن بازیکنان فوق‌العاده که با تمرکز هستند و انگیزه زیادی دارند با قدرت مقابل هند قرار می‌گیریم. تنها فرصت برگزاری ۲ جلسه تمرین را با همه بازیکنان داشتیم و باید اشاره کنم همه بازیکنان غیر از قوچان‌نژاد برای بازی آماده هستند. ما با ۱۱ بازیکن وارد میدان می‌شویم، اما همه آماده هستند.
کی‌روش در پاسخ به این سوال که قوچان‌نژاد و دژاگه در بازی فردا نیستند، این کار را برای شما سخت نمی‌کند، گفت: تمرکز اول ما این است که فوتبال خوبی را ارائه کنیم و ۳ امتیاز را بگیریم. وقتی شما بازی فوتبال را انجام می‌دهید همه انتظار دارند، گل‌های زیادی را به ثمر برسانید؛ اما این اتفاق همیشه رخ نمی‌دهد.
سرمربی تیم ملی کشورمان در ادامه افزود: فردا که وارد زمین می‌شویم عملکرد خوب، کسب نتیجه و تمرکز بالا مهم است. قوچان‌نژاد و دژاگه از بازیکنان تاثیرگذار هستند، اما خوشبختانه ما یک تیم را در اختیار داریم که همه آماده هستند و در اختیار تیم ملی هستند و عملکرد خوبی هم دارند.
وی افزود: همان طور که گفتم تیم جوانی داریم که سید جلال حسینی از نمونه‌های بارز آن است و با انگیزه بالایی مانند یک جوان ۱۸ ساله با طراوت در تمرینات حاضر می‌شود. ما چند بازیکن جوان داریم.
کی روش در ادامه با اشاره به اینکه چند بازیکن در پست‌های مختلف در اختیار تیم ملی است، گفت: راه حل‌های زیادی برای تمامی پست‌ها داریم. برای هر پست چند انتخاب هست و چند بازیکن را می‌توانیم انتخاب کنیم. منو برای فوتبال ایران باز است و شرایط برای ۱۰ سال آینده مهیاست، اما فوتبال حرف امروز است و باید بازیکنی داشته باشیم تا بازی را ضمانت کند.
سرمربی تیم ملی ایران در پایان خاطر نشان کرد: به خاطر ایام نوروز و اینکه بسیاری از افراد تهرانی به مسافرت رفتند از اینکه چه تعداد هوادار می‌آید اطمینانی ندارم اما امیدوارم و خواهش می‌کنم که هواداران به ورزشگاه بیایند چرا که فوتبال خوبی بازی خواهیم کرد و آنها لذت می‌برند.
کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است