دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۲:۱۲
آخرین اخبار
5 دی 1394 ، ساعت 13:48 2,146 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :8344
حسین اسماعیلیان:

هیئت های اجرایی شهرستان، تحت عنوان سربازان ولایت ایفای نقش کنند

رسانه‌ها در راستای تعهدات ملی و دینی خود برای خلق یک حماسه تلاش کنند
به گزارش جلال شرق ، فرماندار آستانه‌اشرفیه در نشست مشترک هیئت اجرایی با دادستان آستانه‌اشرفیه گفت: رسانه‌ها بدون اغراض سیاسی در راستای تعهدات ملی و دینی خود برای خلق یک حماسه تلاش کنند.
حسین اسماعیلیان پیش‌بینی و پیشگیری از جرائم انتخاباتی در کلیه سطوح اعم از مدیران و عوامل اجرایی را از اهداف این نشست اعلام کرد و اظهار داشت : در برگزاری انتخابات آنچه قانون پیش‌بینی کرده است مجریان انتخابات علیه یا نفع هیچ‌یک از داوطلبان نباید فعالیتی داشته باشند.
وی  افزود : انتظار نداریم در رسیدگی به صلاحیت داوطلبان به‌عنوان مجریان انتخابات ضمن رسیدگی روزمره باید به‌عنوان معتمدین مردم آنچه قانون تعیین کرده است تحت عنوان سربازان ولایت ایفای نقش کنیم .

IMG_6432
اسماعیلیان تعداد داوطلبان مجلس شورای اسلامی را در شهرستان آستانه‌اشرفیه ۲۵ نفر نام برد که از این تعداد ۲۰ نفر در ستاد انتخابات فرمانداری آستانه‌اشرفیه نام‌نویسی کرده‌اند و ۵ نفر نیز با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور اعلام آمادگی کرده‌اند.
وی جوان‌ترین کاندیدای دوره دهمین مجلس شورای اسلامی را ۳۰ سال و پیرترین داوطلب شهرستان را با ۶۳ سال نام برد که ۱۰ نفر از داوطلبان کسانی هستند که در ادوار گذشته نیز نام‌نویسی کرده‌اند و ۶ نفر از داوطلبان نماینده مردم این شهرستان بوده‌اند.
فرماندار آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه رسانه‌ها مدیریت کنند که انگشت اتهام به نفع یا علیه کسی به سمت آن‌ها نباشد با توجه به آغاز رسیدگی به صلاحیت کاندیداها از سوی هیئت اجرایی گفت: شما امین و امانت‌دار مردم هستید و انتظار رهبر انقلاب این است که به این امانت با حساسیت بیشتر امانت‌داری کنیم .
وی از هیئت اجرایی شهرستان خواست که به مهر قانون عمل کنند و بر اساس شواهد و مستندات درباره داوطلبان قضاوت کنند و در صورت عدم احراز موارد استنادی را به نماینده اعلام تا از خود در مراجع قانونی دفاع کند.

IMG_6390 IMG_6395 IMG_6427 IMG_6434 IMG_6435

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است