پنج شنبه, ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۷:۵۵
آخرین اخبار
28 آبان 1398 ، ساعت 16:08 474 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :56202
تاکید سرپرست فرمانداری  آستانه اشرفیه در نشست شورای ترافیک شهرستان ؛

هیچ گونه تجمع اعتراضی ، در جایگاه نفتی نباید ایجادشود/نصب هر سرعت کاه باید در صحن علنی شورای ترافیک مطرح و نصب شود

سرپرست فرمانداری  آستانه اشرفیه در نشست شورای ترافیک شهرستان اعلام کرد : هیچ گونه تجمع اعتراضی ، نباید در جایگاه های نفتی  این شهرستان ایجادشود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، سومین نشست شورای ترافیک شهرستان آستانه اشرفیه در سال جاری  صبح امروز به ریاست یونس محمودی سرپرست فرمانداری آستانه اشرفیه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهربرگزارشد.

در این نشست  سرگرد بیرانوند رئیس پلیس راهوار آستانه اشرفیه با بیان اینکه خیابان امام خمینی  گنجایش ترافیک خود روها را ندارد  خواستار همکاری شهرداری در اجرای مصوبات دو جلسه قبلی شورای ترافیک  به ویژه  خیابان مطهری ، خط کشی معابر بندر کیاشهر و بررسی اقدام لازم در تقاطع شهید دژبرد جهت جلوگیری از تصادف شد.

در ادامه سرگر هوشنگ عینی پور رئیس پلیس راه محور رشت به لاهیجان با داده های آماری و میزان جرح و تصادف به وقوع پیوسته در این محور ، مسیر آستانه به کیاشهر را یکی از مسیر های پرتصادف و منجر به فوت عنوان کرد و خواستار نصب نیوجرسی ها و جدا کننده ها در این مسیر شد.

شهردار آستانه اشرفیه نیز  ضمن ارائه گزارشی  ازاقدامات انجام شده از اجرای دور برگردان در محور خیابان عدالت  در آینده نزدیک با مجوز شورای ترافیک شهرستان برای تسریع و دسترسی به بازار میوه و تره بار ، دادگستری و در آینده به دیگر نهادها و ادارات خبرداد.

معاون فرمانداری آستانه اشرفیه نیز طی سخنان کوتاهی از  نصب سرعت کاه های غیر استاندارد و بدون کارشناسی شده در نقاط مختلف محورهای مواصلاتی شهری و روستایی به شدت انتقاد کرد و خواستار اصلاح سرعت کاه ها بر اساس معیارها  تعریف شده و استانداردشد.

سرپرست فرمانداری آستانه اشرفیه نیز با اشاره به پر تردد بودن محور آستانه به کیاشهر و حضور گردشگران و سیاحان در این مسیر به آمار تصادفات  منجر به جرح و فوت در این مسیر گفت: سه عنصر  فیزیکی و مادی در افزایش این آمار موثر بوده است که می توان به نداشتن جدا کننده ها یا نیوجرسی ، عدم نصب روشنایی در مسیر و عدم نصب دستگاه سنجش سرعت  نام برد .

یونس محمودی ضمن تاکید به همه مدیران شهرستان مبنی بر اجرای مصوبات شورای ترافیک  با اشاره به افزایش قیمت بنزین تصریح کرد : هرگونه افزایش نرخ  کرایه  و کالا مطلقاً ممنوع است  و همه دستگاه ها به تکالیف ذاتی خود که واقف هستند خدای ناکرده تساهل به اجرای وظایف خود نداشته باشند.

محمودی خواستار پایش تصویری در حوزه ترافیکی شهرستان شد  و از شهرداران منطقه خواست با همکاری پلیس راهوار  و دبیر خانه شورای ترافیک نسبت به نصب دوربین اقدام لازم را به عمل آورند .

وی  ضمن هشدار به مدیران دولتی  شهرستان و با بیان اینکه  اگر مدیری توان انجام کار و ارائه خدمت به مردم را نداشته باشد ما با هیچ کسی تعارف نداریم گفت:مدیران نماینده عالی دولت در شهرستان هستند  و ما انتظار شجاعت ، صداقت و صراحت  در انجام امور محوله را از آنان انتظار داریم .

سرپرست فرمانداری آستانه اشرفیه ضمن تاکید بر این نکته که نباید هیچ گونه تجمع اعتراضی  در جایگاه های نفتی شهرستان ایجاد شدود  خاطر نشان کرد :  دبیرخانه  شورای ترافیک شهرستان با همکاری پخش فراورده های نفتی موضوع را رصد تا با هیچگونه نارضایتی مردم مواجه نشویم .

محمودی نصب هر گونه سرعت کاه را در شهرستان منوط به علنی کردن درخواست آنان از سوی دبیرخانه در نشست شورای ترافیک شهرستان کرد که پس از مصوب در صحن علنی شورا با هماهنگی اداره راهداری ،شهرداری و بخشداری  نصب خواهد شد .

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است