چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۱:۲۱
آخرین اخبار
4 فروردین 1395 ، ساعت 19:11 2,496 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :12539

والیبال نشسته جام بین قاره ای، قهرمانی ایران ایران در رقابت های والیبال نشسته جام بین قاره ای – چین ۲۰۱۶؛ با اقتدار قهرمان شد.

به گزارش جلال شرق به نقل از فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان، تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران امروز با غلبه بر برزیل و به نمایش گذاشتن دیداری تماشایی، به عنوان قهرمانی رقابت های جام بین قاره ای دست یافت.
در این دیدار ملی پوشان کشورمان با نتیجه قاطع سه بر صفر بر تیم آماده ی برزیل غلبه کردند و با اقتدار جام قهرمانی این مسابقات را بالای سر بردند.
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان در خصوص این دیدار گفت: ملی پوشان کشورمان دیداری زیبا را برگزار کردند و موفق شدند با این پیروزی، بار دیگر قدرت والیبال نشسته ایران را به رخ بکشند.
هادی رضایی افزود: در انتهای این رقابت ها، داود علیپوریان به عنوان بازیکن برتر و مرتضی مهرزاد، بلند قامت ترین بازیکن مسابقات نیز به عنوان اسپکر برتر معرفی شدند.
تیم ملی کشورمان در این مسابقات با تیم های دارای سهمیه پارالمپیک نظیر چین، برزیل، آلمان، مصر و آمریکا هم گروه بود و موفق شد همه این تیم ها را در مرحله مقدماتی مغلوب کند.
در دیدار نیمه نهایی ایران بار دیگر مقابل چین به برتری دستی یافت و راهی فینال شد.
رقابت های جام بین قاره ای والیبال نشسته با حضور ۱۵ تیم در بخش مردان و ۱۳ تیم در بخش زنان از ۲۷ اسفند تا ۴ فروردین در جریان بود و پرونده آن برای کاروان کشورمان با کسب یک عنوان قهرمانی در بخش مردان و یک عنوان پنجمی در بخش زنان، بسته شد و نمایندگان کشورمان ششم فروردین ماه به میهن باز خواهند گشت.
کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است