چهارشنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
7 مرداد 1396 ، ساعت 20:06 1,852 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :30761

واگذاری ۴ واحد خانه محرومین در دهستان‌های کیسم و چهارده آستانه‌اشرفیه

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه آستانه‌اشرفیه از واگذاری ۴ واحد دیگر  از خانه محرومین به  نیازمندان خبر داد

به گزارش  جلال شرق ، سرهنگ پاسدار حسن فیضان بابیان اینکه از مجموع ۴۸ واحد ساخت خانه محرومین و تعهدات سپاه پاسداران ناحیه آستانه‌اشرفیه تاکنون ۲۸ واحد تحویل‌شده است گفت: تا پایان  دهه کرامت با واگذاری ۱۵ واحد دیگر به ۴۳ واحد خواهد رسید .

وی اظهار امیدواری کرد که بقیه واحدهای مورد تعهدات سپاه ناحیه آستانه اشرفیه تا پایان ماه جاری آماده و در اختیار افراد نیازمند قرار گیرد

فرماندار آستانه اشرفیه نیز در آئین واگذاری واحدهای مسکونی به محرومین منطقه ، اقدام سپاه پاسداران را یک حرکت جهادی برشمرد  و گفت: ساخت خانه محرومین از حرکت های بسیار پسندیده و نقطه قوت سپاه پاسداران برای محرومیت زدایی است .

رحیم حیدری افزود : مجموعه سپاه پاسداران در راستای محرومیت زدایی تلاش های خوبی را در دست اقدام دارد  که ساخت واحدهای مسکونی برای محرومین  با همکاری کمیته امداد ، نشانه ای از این تلاش ها ، برای خانه دار کردن نیازمندان منطقه است.

لازم به یادآوری است پیش از ظهر امروز ۴ واحد خانه محرومین با حضور فرماندار ، بخشدار مرکزی  ،  فرمانده سپاه پاسداران، رئیس بنیاد شهید و جانبازان در روستاهای تجن  ، پایین‌محله کیسم ، بالا محله کیسم و سد قوام  به نیازمندان واگذار شد

هزینه ساخت هر واحد مسکونی محرومین که زمین و پروانه آن از سوی کمیته امداد در اختیار سپاه پاسداران قرار می‌گیرد تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال است.

تصویر: پارسا ذرعی

.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است