جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
1 تیر 1396 ، ساعت 17:28 366 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :29635

وصول مطالبات برای ارائه خدمات به مردم ، مستلزم همکاری ادارات و نهادهاست

فرماندار آستانه‌اشرفیه در نشست وصول مطالبات کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان گفت: وصول مطالبات ، برای ارائه خدمات به مردم  ، مستلزم همکاری ادارات و نهادهاست.

به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری  با اشاره به مطالبات  نزدیک به ۲۰ میلیارد تومانی ادارات آب ، برق ، گاز ،  تلفن  از مشترکین خود در شهرستان اظهار کرد : نگه‌داری و بر وز رسانی خدمات برای مردم مستلزم این است که نهادها خدمات رسان بتوانند هزینه‌های خود را از مشترکین خود دریافت کنند

وی بابیان اینکه در صورت عدم تحقق مطالبات ، نهادهای  خدمات رسان دچار مشکل خواهند شد از همه ادارات و نهادهای  شهرستان درخواست کرد که  با پرداخت معوقات و بدهی‌های خود با این نهادها در ارائه خدمت مطلوب‌تر تعامل و همیاری  داشته باشند.

در ادامه این نشست فریبرز اسماعیلی  رئیس اداره آبفا از مطالبات ۶۰۰میلیون تومانی  از مشترکین آب شرب این شهرستان خبر داد و گفت: اداره آبفا ازلحاظ عدم پرداخت آب مصرفی مشترکین این شهرستان رتبه سیزدهم را در بین شهرهای گیلان داراست  که همین امر باعث خواهد شد که سطح خدمات در شهرستان در صورت عدم تحقق مطالبات کاهش یابد.

سید رسول اشرف رئیس اداره برق هم از مطالبات ۴میلیارد و ۶۰۰ میلیونی اداره توزیع برق این شهرستان خرداد و خواستار پرداخت معوقات به اداره توزیع برق شد.

رجب پناهی رئیس اداره گاز آستانه‌اشرفیه  کل مطالبات از مشترکین شهرستان را بالغ‌بر ۱۱ میلیارد نام برد که  بخشی  از مطالبات مربوط به بدهی آموزشگاه‌های شهرهای آستانه‌اشرفیه  و بندر کیاشهر  است.

نوروز پور رئیس اداره مخابرات نیز کل مطالبات این اداره بیش از ۲۰۰میلیون تومان نام برد  و گفت: با تعامل و همکاری که برقرارشده است مشکلی در انجام تعهدات مشترکین نسبت به اداره مخابرات نخواهیم داشت

در این نشست روسای ادارات آموزش‌وپرورش  آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر دغدغه‌های خود را بیشتر بدهی آموزشگاه‌های این شهرستان نام بردند که با توجه به کاهش سرانه دانش‌آموزی تدابیری دولت برای بخشودگی در این بخش انجام دهد.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است