جمعه, ۷ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۲:۳۱
آخرین اخبار
25 بهمن 1394 ، ساعت 12:52 584 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10588
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آستانه‌اشرفیه

وظیفه ما اجرای نیات واقفین است

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آستانه‌اشرفیه در جلسه ستاد مهر تندرستی که در دفتر رئیس بیمارستان کوثر آستانه‌اشرفیه برگزار شد گفت: وظیفه ما اجرای نیات واقفین است.
به گزارش جلال شرق ، حجت‌الاسلام عباس خوبرو با اشاره به ولادت حضرت زینب ( س ) و روز پرستار اظهار کرد : مقام پرستار ، مقام بزرگی است و سازمان اوقاف به مناسبت ولادت حضرت زینب و روز پرستار با تشکیل ستاد مهر تندرستی مجموعه نیات واقفین خود را در امور پزشکی و بر اساس نیاز بیمارستان برای بیماران تهیه و عواید حاصله از وقف را در امر پزشکی هزینه می‌کند.
وی بابیان اینکه امسال از محل موقوفات حاج عبدالله آستانه‌ای و امیر دخت صفاری مبلغ ۱۵۵میلیون ریال درآمد حاصل‌شده است که با صلاحدید مدیریت بیمارستان برای خرید کنسول اکسیژن بخش دیالیز و دستگاه نوار قلب هزینه شده است حجت‌الاسلام تأکید کرد : همه‌کسانی که در این راه گام برداشته‌اند اعم از واقف تا افرادی که در این زنجیره کمک کرده تا از امور وقف برای نیات واقف بهره‌گیری شود در نعمات الهی شریک و در رحمت الهی بر روی همه آنان باز است.
رئیس اداره اوقاف ادامه داد: همه ما امانت‌دار هستیم و امروز وقف‌های نوینی نیز در جامعه انجام می‌گیرد که می‌توان از وقف یک ساختمان سه‌طبقه در رشت برای پیشبرد اهداف انرژی هسته‌ای صلح‌آمیز نامید.

IMG_4134 IMG_4198 IMG_4281

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است