چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۸:۰۳
آخرین اخبار
28 تیر 1395 ، ساعت 16:22 1,941 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :18306

وقتی آقای رئیس تهدید می کند ؟! آقای رئیس اداره ارشاد آستانه اشرفیه رسانه را تهدید نکنید!

از قدیم این نکته را گفته اند و به ما آموخته اند که « حرمت امام زاده را متولی آن باید نگه دارد»  حکایت روز گار ماست که بعضی از آقایان از خبر و گزارشی که هنوز بر روی خروجی قرار نگرفته است طی تماس تلفنی تهدید می کنند که شما حق حضور در جلسه را نداشته اید و نباید خبری در رسانه درج شود و یا آن چه ما  خواسته ایم به صورت مصاحبه درج کنید.

اما ماجرا! در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان آستانه اشرفیه که با ریاست امام جمعه این شهرستان در مکان ملاقات عمومی بیت وی برگزارشد موضوعیت جلسه  بر اساس گزارش دبیر شورا با عنوان « طرح ساماندهی و مدیریت امور فرهنگی » مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

از آن جای که به عنوان مدیر مسئول یک رسانه در نشست قبلی در فرمانداری این شهرستان حضور داشتم به همراه دونفر از مسئولین شهرستان به مکان جلسه آمد یم و آنچه که مطرح شد از نزدیک شنیده و تا پایان جلسه سخنی هم بر زبان نیاوردیم .

بعد از اتمام جلسه با حضور در نزد امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان  از نوع کلی گویی و عدم یک پازل تعیین شده  که مصداق های مشخص شده را در جلسه داشته باشد ابراز گله مندی کرده وبر نوع مدیریت و نبود خروجی از این نوع جلسات را باطلاع ایشان رساندم .

ظاهرآ دبیر شورای فرهنگ عمومی که رئیس اداره ارشاد اسلامی است بعد از ساعتی طی تماسی که ما برقرار کرد ادعا داشت که شما عضو رسمی کارگروه جلسه نبودید و حق هم ندارید که هیچ خبری از نشست کارگروه بر روی خروجی قرار دهید .

از آن جای که حضرت ایشان ( رئیس ارشاد و دبیر جلسه ) در بخشی از فرمایشات خود نتوانست دلیلی بر عدم درج یک خبر و یا یک نقد بیاورد زبان تهدید برگشود و گفت: اگر جرئت داری در جلسات آتی شرکت کن آن وقت ببین من شما را چگونه خوار خواهم کرد .

به به ! جانا سخن از ما می گویی ؟ ما رسانه ها که از دیدگاه شما به خاطر انعکاس مدیریت ضعیف تان بر اداره فرهنگ ارشاد اسلامی آستانه اشرفیه تاکنون مهر سکوت برگزیده بودیم و واقعاً در نزد شهروندان این شهرستان خوار شده ایم دیگر نیازی نیست که طبل خواری ما را شما بکوبیدو به صدا در آورید !؟

آری ما خوار خواهیم شد چون در آغاز مدیریت ضعیف شما  ، یک کالای با ارزشی که بالغ بر ۱۲۰ میلیون ریال ارزش داشت به سرقت رفت و در نگه داری آن کوتاهی کردید و بیت المال را هدر داد ه اید؟

آری ما در نزد شما خوار خواهیم بود که هر وقت در نشست ها آمدید طبل بی پولی و بی برنامگی خود را آوردید و حتی توانایی جابجایی دو پیچ و مهره یک صندلی را در سالن ارشاد خود برای تمهید یک جلسه ندارید!

آری خوار خواهیم شد چون تاکنون نتوانسته ای در این چند سالی که بر اداره فرهنگ و ارشاد و اسلامی این شهر سیطره انداخته اید به جز کارهای روز مرگی خود ، بتوانی کاری را انجام و یا یک شاخصه ایفرهنگی  را در این شهرستان مطرح کنی !

خوار خواهیم شد وقتی رشته ات مرتبط با بزرگ مرد ادب پارسی دکتر معین است از پذیرفتن کار بزرگداشت دکتر معین به انحای مختلف شانه خالی می کنی !

آری خوار خواهیم شد تا ما را با زبان شیرین خود نوازش کنی که اگر بنویسی تذکر کتبی به شما می دهم( نشان از عدم آگاهی شما بر قانون مطبوعات ) و ما را عددی به حساب نیاورید !

آری خوار خواهیم شد زبانی که آن شاعر فقید  در نشست هنرمندان در سالن فرمانداری به تعریض گفت: آقای رئیس ! حتی یک حبه قند هم نداری که جلوی ما با چای بگذارید !

آقای دبیر  ! من فکر می کنم که راه را اشتباهی آمدی بهتر است یک بار دیگر  مصوبات  گذشته شورای فرهنگ عمومی  زمان تصدی خود را بازنگری کنی و ببینی در این مدت تصدی چندین ساله ات بر فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان  ، کدام تحول فرهنگی در این شهرستان به وجود آورده که با درایت و پیشنهاد شما بوده است .

پایگاه خبری جلال شرق این را برخود فرض می داند در صورت لزوم حرف های تهدید آمیز شما که ضبط کرده است برای تنویر افکار عمومی بر روی خروجی قرار دهد

و در پایان همان طوری که امر فرمودید ، ما ترسیدیم هیچ مطلبی از کار گروه شورای فرهنگ عمومی را بر روی خروجی قرار ندادیم

مدیر مسئول

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها
  1. یاسین :

    سلام ،
    آقای دکتر قبول کنید درج مطالب فوق به مصلحت شهرستان نبوده و با توجه به تجارب و سیاست رفتاری و عملکردی که از شما سراغ داریم چنین قلم زدنی بعید به نظر می رسید، بهتر بود به دستگاه ای نظارتی مطالب را منعکس نموده و اذهان عمومی را مشوش نمی کردید . علی ایحال مطمئنا ملزم به درج پاسخ اداره ارشاد خواهید شد . خدا قوت .