پنج شنبه, ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۷:۲۰
آخرین اخبار
24 فروردین 1395 ، ساعت 19:57 2,317 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :13215
فرماندار آستانه‌اشرفیه :

وقتی آقای فرماندار آستانه‌اشرفیه برای اهمیت دادن به ورزش ، پا به توپ می شود؟!!!

فرماندار آستانه اشرفیه در مسابقات فوتسال یادواره شهید محمود آتش با پوشیدن لباس ورزشی با دیگر تیم های ادارات و نهادها به مسابقه پرداخت
فرماندار آستانه‌اشرفیه که به همراه تیم فوتسال فرمانداری در مسابقات فوتسال ادارات و نهادهای آستانه‌اشرفیه شرکت کرده بود درباره اهمیت ورزش کردن گفت: ورزش می‌تواند باعث نشاط اخلاقی و روانی برای کارایی بهتر و ارائه خدمت باشد.
به گزارش جلال شرق ، از یادواره‌های موضوعی کنگره ۸۰۰۰شهید یادواره ۲۳۰شهید ورزشکار با یادبود شهید محمود آتش پوش که در روز پنجشنبه ۲۶ فروردین در آستانه‌اشرفیه برگزار می‌گردد یک دوره مسابقات فوتسال یادواره شهید محمد آتش پوش بین کارکنان ادارات و نهادهای این شهرستان در سالن ورزشی هلال‌احمر این شهرستان برگزار شد.
رحیم حیدری با اشاره به اهمیت برگزاری یادواره شهدای ورزشکار در گیلان اظهار کرد: شهدای ورزش‌کار در دو عرصه میدان ورزشی و میدان جهاد توانستند ایثار و جوانمردی را برای دفاع از ملت و انقلاب به اثبات برسانند.
وی بابیان اینکه ارزش‌های اخلاقی در سایه ورزش می‌توان تداوم بیشتری داشته باشد افزود : آنانی که باروحیه ورزشی در ارائه خدمت به مردم در سرکار اداری خود حاضر می‌شوند بهتر می‌توانند پاسخگو رفع مشکلات مردم و جامعه باشند.
فرماندار آستانه‌اشرفیه به نقش ورزش در توسعه اخلاق مداری جامعه خاطرنشان کرد : به‌واقع انسان‌هایی که ورزش را سرلوحه بخشی از امور زندگی خود قرار می‌دهند در مقابله با مشکلات و پدیده‌های اجتماعی مقاوم‌تر از دیگران هستند.
لازم به یادآوری است که تیم فرمانداری آستانه‌اشرفیه که فرماندار این شهرستان نیز بالباس ورزشی در تیم فوتسال بازی می‌کرد در دو بازی با ادارات جهاد کشاورزی و آب و فاضلاب شهری این شهرستان با نتیجه یکسان یک‌بر صفر بازی را واگذار و از دور مسابقات حذف شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است