چهارشنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
6 مرداد 1395 ، ساعت 08:30 1,668 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :18565

پدر، پسر را با ضربات چاقو برای گدایی آماده کرد!

پدری با مجروح کردن پسرش با چاقو، او را برای گدایی آماده کرد!
به گزارش جلال شرق ، یک پدر مصری برای آنکه پسرش در هنگام گدایی بیشتر جلب ترحم کند، با ضربات چاقو او را از ناحیۀ سر و پا مجروح کرد.
به گزارش پایگاه مصری ” الیوم السابع”، این مرد سنگدل مصری برای اینکه بتواند از فرزندش به عنوان ابزاری برای به دست آوردن پول استفاده کند، با چاقوی تیز به جان وی افتاده و جراحاتی را در سر و پایش ایجاد کرده و وی را به گدایی فرستاده است.
براساس این گزارش، نیروهای امنیتی مصر، این کودک بینوا را در ایستگاه مترو درحال گدایی بازداشت کردند و اکنون درتعقیب پدرش هستند.
مسئولان امنیتی در ایستگاه شبر الخیمه مترو، ابراهیم ۹ ساله را درحالی یافتند که توانسته بود با گدایی از مسافران در ایستگاه مترو، ۱۱ جنیه (واحد پول مصر) به دست آورد.
مسئولان امنیتی بعد از صحبت با این کودک متوجه شدند که زخم پای چپش قدیمی است و برخی دیگر از جراحت های قدیمی نیز در سر وی وجود دارد.
این کودک به افسر پلیس گفت: « خدا از پدرم بگذرد، او مرا زخمی کرده تا در مترو گدایی کنم. اومی خواست مردم دلشان برایم بسوزد و به من کمک کنند تا من  پول زیاد جمع کنم». پدرم به من گفت:« این یک زخم کوچ و ساده است ولی درعوض طلا به دست میاوری».
این کودک برای تهیه گزارش پزشکی به بیمارستان «النیل» قاهره منتقل شد. گزارش تهیه شده در بیمارستان نشان می دهد که وی درناحیه سرش زخمی قدیمی و کهنه دارد که دچار التهاب شده و باید مورد مداوا قرار گیرد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است