جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
8 شهریور 1395 ، ساعت 21:10 1,621 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :20328

پرت شدن دختر هشت ساله از شیشه عقب خودرو، سبب مرگ وی شد

به گزارش جلال شرق؛ سرهنگ رضا عزیزی، رئیس پلیس راه استان همدان، طی گفتگویی با خبرنگار خبر آنلاین در همدان با اعلام مطلب فوق افزود: براثر بروز سه سانحه در جاده های برون شهری استان در ۲۴ ساعت گذشته، سه نفر فوت و ۲ نفر مجروح شدند

وی خاطرنشان کرد: بعلت واژگونی یکدستگاه خودروی ۴۰۵ در ساعت ۱۴ روز گذشته در آزاد راه همدان – ساوه دختر هشت ساله به علت نبستن کمربند ایمنی جان خود را از دست داد.

سرهنگ عزیزی یادآور شد: خستگی و خواب آلودگی راننده منجر به انحراف خودرو از مسیر اصلی و واژگونی خودرو در ۲ کیلومتری عوارضی همدان ساوه شد و بر اثر واژگونی خودرو دختر هشت ساله از شیشه عقب وسیله نقلیه به بیرون پرتاب شده و بر اثر برخورد سر با سطح جاده در دم جان باخت.

وی تاکید کرد: خانواده ها نباید افراد را در صورت خستگی و خواب الودگی مجبور به رانندگی کنند چون این اصرار دلیل اصلی اکثر تصادفات و واژگونی در جاده های استان می باشد.

عزیزی افزود: سرنشینان صندلی عقب وسایل نقلیه در بیشتر مواقع از کمربند ایمنی استفاده نکرده در صورتی که بستن کمربند ایمنی توسط تمامی سرنشینان در جاده های برون شهری الزامی است.

وی در ادامه با اشاره به ۲ تصادف فوتی دیگر اظهار داشت: همچنین ۲ سانحه فوتی دیگر که در جاده های برون شهری این استان رخ داد ۲ کشته و یک مجروح به همراه داشت.

رئیس پلیس راه همدان گفت: بر اثر انحراف به چپ یکدستگاه موتورسیکلت در جاده کنگاور – تویسرکان راکب موتورسیکلت در زیر چرخ های کامیون کاملا له شد.

سرهنگ عزیزی افزود: همچنین واژگونی خودروی پراید در جاده همدان – ملایر منجر به مرگ راننده و مجروحیت سرنشین دیگر این خودرو شد.

به گزارش خبر آنلاین از همدان، نبود گاردریل و افتادگی شانه راه در بعضی از جاده های استان همدان موجب واژگونی اکثر رانندگان ناشی و خواب آلوده شده، که امید است مدیران راهداری در این خصوص چاره اندیشی کنند تا در روزهای آخر شهریور ماه که مصادف با پیک ترافیکی در جاده های استان هستیم از سوانح بیشتر، پیشگیری شود.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است