پنج شنبه, ۷ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
16 آگوست 2015 ، ساعت 18:42 1,104 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :1611
در هفته دولت:

پروژه بااعتبار ۸ میلیارد تومان در بندر کیاشهر به بهره‌برداری می‌رسد

۴۳
بخشدار بندر کیاشهر اعلام کرد در هفته بزرگداشت دولت ۴۳ پروژه بااعتبار بالغ‌بر ۸ میلیارد تومان در بخش بندر کیاشهر به بهره‌برداری می‌رسد.
قربان خوشحال در گفتگو با جلال شرق بابیان این خبر گفت: بزرگ‌ترین پروژه شهری بندر کیاشهر افتتاح مخزن ۳ هزار متر مکعبی آب آشامیدنی است که تا ۳۰ سال آینده بندر کیاشهر را بی‌نیاز خواهد کرد.
بخشدار بندر کیاشهر درباره گازرسانی به روستاهای باقی‌مانده این بخش گفت: علاوه بر بهره‌برداری از نعمت گاز در سه روستای ساحلی این بخش شامل دهنه سر سفیدرود، لوخ بالا و لوخ پایین، گازرسانی به ۴ روستای سلیم چاف، انبار سر، لله وجه سر و سالکده به پایان رسیده و در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.
خوشحال درباره آب‌رسانی به ۸ روستای باقی‌مانده اظهار داشت: آب آشامیدنی روستاهای این بخش با استفاده از شیوه B.U.T در هفته دولت به همراه گازرسانی به خوشه فوشازده برای ۶ روستا آغاز و تا پایان سال روستاهای این بخش از این نعمت بهره خواهند برد.
این مقام مسئول به اجرای پروژه های شهری و اسفالت جاده های روستایی اشاره کرد و یاد آور شد: اسفالت و زیر سازی شهرک قدس با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و آسفالت جاده های روستایی، پایین رودپشت، محسن آباد دستک، سالکده، صفرابسته، نبی دهکا و دهسر جمعاً به طول ۱۱ کیلومتر از دیگر پروژه‌های است که در هفته دولت به بهره‌برداری رسمی می‌رسد.
وی مشکل اصلی این شهر را فرسوده بودن شبکه‌های برق نام برد و اظهار داشت: بخش عمده بندر کیاشهر با این مشکل مواجه است و مردم به‌سختی دارند با این مشکل مدارا می‌کنند و بهتر است که در این بخش سرمایه‌گذاری بیشتری انجام دهیم
وی شهرستان شدن بندر کیاشهر را یکی از آرزوهای مهم مردم این بخش نام برد و اظهار کرد: وجود منطقه بکر و طبیعی پارک ملی بوجاق در بندر کیاشهر باعث شده است که این بخش در امر سرمایه‌گذاری به دلیل مخالفت‌های محیط‌زیست با مشکلاتی مواجه باشد.

IMG_2417

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است