یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۲:۱۴
آخرین اخبار
20 اسفند 1394 ، ساعت 13:37 1,957 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :11927
مدیر کل تامین اجتماعی گیلان در نشست با مسئولین آستانه اشرفیه :

پروژه تلفیقی شعبه اجرایی ، بیمه ای و درمانگاه تامین اجتماعی آستانه اشرفیه در ماه فرودین آغاز می شود.

مدیر کل تامین اجتماعی گیلان صبح امروز در نشست با مسئولین آستانه اشرفیه گفت: پروژه تلفیقی شعبه اجرایی ، بیمه ای و درمانگاه تامین اجتماعی آستانه اشرفیه در ماه فرودین آغاز می شود.
جمیل حق پرست در پایان این شنست در گفتگو با جلال شرق گفت: از سال قبل ایجاد درمانگاه در شهرستان آستانه اشرفیه مدنظر مسئولین شهرستان و هم سازمان بود که با پی گیری های مستمر دکتر قربانی نهایتاً به نتیجه و به تصویب رسید
وی با بیان اینکه کار ساخت این مجموعه که تلفیقی از شعبه و درمانگاه است استارت خورده است و مصوبه هئیت مدیره نیز صادر شده است اظهار کرد : در پی این کار تلاش کردیم تا مقدمات کار هم فراهم شود و طبیعتا در مسیر این کار موانعی به وجود می آمد که این موانع با پی گیرهای نماینده محترم و سازمان الحمدالله به نتیجه رسید.
حق پرست ادامه داد: امروز در نشستی که فرماندار و نماینده مردم حضور داشتند با شهردار داشتیم که درباه صدور پروانه این ساختمان قول مساعدت را دادند که انشالله شاهد صدور پروانه ساختمان در همین روزهای باقی مانده باشیم که در ماه های اولیه سال جدید بتوانیم کلنگ زنی و آغاز اجرایی این پروژه باشیم .
مدیر کل تامین اجتماعی گیلان خاطر نشان کرد : این پروژه چون تلفیقی از شعبه اجرایی و بیمه ای و درمانگاه ماست ودر زیر بنایی حدود ۴۰۰۰متر مربع در محل قبلی شعبه تامین اجتماعی احداث خواهد شد که پس از صدور پروانه بحث ریالی و تعیین پیمانکار انجام خواهد شد .
وی درباره پروژه تامین اجتماعی در بندر کیاشهر گفت: خوشبختانه پروژه ما در کیاشهر جلوتر است و سال گذشته با حضور دکتر نوربخش و قربانی پروژه با کلنگ زنی آغازشد و تحت آخرین گزارش حدود ۷۰ درصد این پروژه پیشرفت فیزیکی دارد و اگر خداوند بخواهد در هفته تامین اجتماعی در سال ۹۵ به بهره برداری خواهد رسید .
حق پرست در خصوص زمان آغاز و بهره برداری آن افزود : این پروژه چون در مقیاس نسبتاً بزرگی است پیش بینی می شود که دوره میانگین آن بین ۱۸ تا ۲۴ ماه انجام بگیرد و امیدواریم که کار پیمانکار و کلنگ زنی آن در ماه اول سال ۹۵ انجام شود و انشالله تا سال ۹۶ مورد بهره برداری قرار گیرد.

تسلیت مدیر کل بمناسبت درگذشت شهرام زوار جلالی همکار اداره ی تامین اجتماعی استان
مدیرکل تامین اجتماعی در پایان گفت: باخبر شدیم در همین جلسه که یکی از همکاران ساعی و پرتلاش ما که اهل آستانه اشرفیه است و در شعبه شهید ربانی ۲ رشت شاغل و مسئول درآمد آن شعبه بودند دیشب بر اثر سکته قبلی به رحمت خدا رفتند که من این ضایعه اسفناک را به خانواده محترمشان و همه همکاران سازمان تامین اجتماعی در استان تسلیت عرض می کنم .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است