سه شنبه, ۱۸ مرداد ۱۴۰۱
آخرین اخبار
29 خرداد 1401 ، ساعت 16:47 287 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :70885

پلمب چند نانوایی متخلف در آستانه اشرفیه

در پی بازدید دادستان شهر آستانه اشرفیه طی چند روز گذشته از نانوایی های سطح شهر ، و تعطیلی بی ضابطه بعضی اژ نانوایان در عرضه نان به شهروندان و تخلف و کم فروشی بعضی دیگر از  آنها  ، امروز اداره تعزیزات شهر آستانه اشرفیه اقدام به پلمب و بستن  تعدادی از نانوایی های  متخلف در این شهرکرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، دکتر محمد صفری رئیس اداره تعزیرات شهرستان آستانه اشرفیه با اعلام اینکه ، در اجرای سیاست های دولت ، با نانوایان متخلف که اقدام به تعطیلی می کنند و سبب نارضایتی مردم را فراهم می سازندضمن   اقدام قانونی  ، پرونده آنان در اداره تعزیرات تشکیل و در صورت رعایت نکردن ضوابط ، نسبت به تعطیلی ، کسری سهمیه و لغو پروانه  اقدام خواهد شد.

گفتنی است در طی بازدیدی که دادستان شهر آستانه اشرفیه به همراه رئیس اداره تعزیرات ، جهادکشاورزی و اداره صمت  انجام شد بیش از ۶۰ درصد نانوایی های مسئله دارز تعطیل بودند.

عدم نظارت و مدیریت  از سوی اتحادیه نانوایان به بهانه های کسری یاکمبود آرد  با توجه به جلسات متعدد شورای آرد و نان در فرمانداری  و نبود التزامات عملی و توزیع نان خارج از شبکه  از سوی نانوایان  باعث شده است که  نانوایان ساعت پخت  خود را کاهش داده  و عملا شهروندان با مشکلاتی در تهیه نان  مواجه شوند .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها
  1. حسین :

    این پرده نصب کردن هم فکرکنم فرمالیته است وفقط برای عکس وخبر است .وگرنه دیروز که یکی از این نانوایی های توی عکس رو دیدم(عکس اولی) بسته بود ولی پرده ای نصب نشده بود.