پنج شنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۷:۰۰
آخرین اخبار
29 اسفند 1401 ، ساعت 00:44 278 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :77375

پویش همراهان سفر ایمن درشهرستان سیاهکل با شعار:«سفر ایمن با یاد خدا و همراهی شما» برگزارشد + فیلم و عکس

پویش همراهان سفر ایمن در مجتمع خدماتی رفاهی چایچی سیاهکل از سوی اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای با برنامه های متنوع و مفرح برگزار می شود.

به گزارش جلال شرق،  سرپرست اداره راهداری حمل و نقل جاده ای شهرستان سیاهکل از برپایی ایستگاه پویش همراهان سفر ایمن دراستان گیلان و شهرستان سیاهکل گفت و افزود: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان بمنظور تحقق اهداف و برنامه های سازمان در راستای کاهش سوانح رانندگی و ارتقای سفر ایمن این پویش را در چهار مرکز خدمات رفاهی استان گیلان از جمله شهرستان سیاهکل برگزار کرده است .

محمدرضاتابش  ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بیدریغ مدیرکل محترم جناب آقای مهندس نیک فهم شعار پویش همراهان سفر ایمن را «سفر ایمن با یاد خدا و همراهی شما» بیان کرد و افزود: با همزمانی بهار قرآن (ماه مبارک رمضان)با بهار طبیعت ،رانندگان وسایل نقلیه می توانند در مجتمع رفاهی مذکورتوقف کرده و ضمن استفاده از برنامه های متنوع فرهنگی و مذهبی در پاسداشت ارزش های دینی،افزایش ایمنی بهره مند شوند که این امر به طبع کاهش سوانح رانندگی را در پی خواهد داشت

تابش از ضرورت استراحت ۱۵ دقیقه ای در هر ۲ ساعت رانندگی گفت و افزود: رانندگان وسایل نقلیه با استراحت چند دقیقه ای می توانند با رفع خستگی سفر خود و خانواده را ایمن کنند.

محمد هندی ؛ بازیگر طنز پرداز گیلانی با ابراز خرسندی از همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان و شهرستان سیاهکل در برپایی ایستگاه پویش همراهان سفر ایمن گفت : از آنجایی که مسافران باید هر دوساعت پانزده دقیقه ای استراحت داشته باشند بدین منظور گروه هنری با اجرای برنامه های مفرح و شاد رانندگان را به توقف چند دقیقه ای و افزایش ایمنی ترغیب می کنند.

وی از اجرای آیین سنتی گیلان ، پاپ ، نمایش های طنز با موضوعات مختلف و در راستای اشاعه فرهنگ آداب و رسوم محلی و مذهبی گفت و افزود:جمعی از هنرمندان از ۲۴ اسفندالی ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ در چند منطقه استان گیلان ؛ از جمله سیاهکل ، صومعه سرا ، رضوانشهر، رودبار برنامه ها ی مختلفی را در مجتمع های خدماتی رفاهی برگزار می نمایند.

گفتنی است ایستگاه مشاوره مذهبی ، ایستگاه سلامت ، ایستگاه نقاشی کودکان به همراه اهدای جوایز در حاشیه پویش همراهان سفر ایمن برپا می باشد .

عکس و خبر : هما اکبری

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است