پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
1 مهر 1396 ، ساعت 13:11 1,971 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :32409

پیام رئیس مجمع نمایندگان گیلان در حمایت از سخنان رئیس جمهور در سازمان ملل

سرویس سیاسی پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، پیام دکتر محمد حسین قربانی رئیس مجمع نمایندگان گیلان در حمایت از سخنان ریاست جمهوری در سازمان ملل

بنام خدا
همیشه مجامع عمومی سازمان های بین المللی فرصت خوبی برای کشور ها به دست می آورد تا دکترین منطقه ای و بین المللی خود را بیان نمایند.
یاد دارم حضور شهید رجایی در مجمع عمومی سازمان ملل و نشان دادن آثار شکنجه های رژیم پهلوی بر جسم نحیف خود،حقانیت و مردمی بودن انقلاب اسلامی را در آن زمان به تصویر کشید.
به دنبال آن، حضور رؤسای جمهوری اسلامی ایران در این مراکز به ظاهر مدافع حقوق ملت ها،فرصت های خوبی را برای ایران رقم زد.
نشست مجمع عمومی سازمان ملل در شهریور سال ١٣٩۶(٢٠١٧)،زمانی که جهان شاهد خشونت،بی عدالتی،تولید سلاح های کشتار جمعی و ترویج تروریسم است،فرصت خوبی برای رئیس جمهور محترم جهت معرفی سیاست خارجی و فرهنگ مردم ایران به وجود آورد.

روزنامه ی جام جم در تاریخ ٩۶/۶/٢٨با ابتکار بسیار خوب ، پیشنهاد٣٠ کارشناس مسائل سیاسی کشور برای نطق جناب آقای رئیس جمهور را اعلام کرد. (از جمله نظر پیشنهادى اینجانب)خوشحالم که برآیند نظرات کارشناسان با زبان گویاى آقای دکتر روحانی در نشست ها، مصاجبه ها و ملاقات های مختلف با سران عالیرتبه ى کشور ها بیان گردید ،به ویژه سخنرانی قاطع ایشان در جلسه نشست مجمع عمومی،اقتدار،عزت،صلابت و استکبار ستیزی ایران را به دنیا اعلام کرد و با پاسخ قاطع به صحبت های بی پایه و اساس رئیس جمهور امریکا که ناشی از عصبانیت و جهل ایشان بود، افتخاری دیگر برای ایران اسلامی گردیدو همه ی ملت یک صدا با رهبران خود اعلام می کنند که ایران برای دفاع از خود، اجازه ی هیچ کشوری را نیاز ندارد. (محمدحسین قربانى)

نماینده مردم شهرستان آستانه اشرفیه

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است