سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
18 نوامبر 2015 ، ساعت 18:06 1,362 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :6557

کارکرد کمیته های ستاد ساماندهی سواحل استان گیلان مورد ارزیابی قرار گرفت

جلسه ارزیابی عملکرد کار کردهای ستاد ساماندهی سواحل دریایی استان گیلان با حضور جانشین قائم مقام وزیر در ستابازرسی سواحل وزارت کشور و کارشناسان ومسئولان مربوطه در استانداری گیلان برگزار شد.
به گزارش جلال شرق ، در این جلسه که به مدت دو روز در محل استانداری گیلان برگزار شد فعالیت های کارکردهای ۹ گانه ستاد ساماندهی سواحل استان گیلان با حضور کارشناسان وبازرسان وزارت کشور مورد ارزیابی قرار گرفت.
یونس رنجکش دبیر ستاد ساماندهی سواحل و تفرجگاهای ساحلی استان گیلان در این زمینه گفت: این جلسات با هدف بررسی نقاط قوت و ضعف کمیته های ستاد ساماندهی سواحل استان در سال ۹۴ برگزار شد.
وی ادامه داد: مبنای بازرسی اعزامی به استان از روند کلی فعالیت ها در این استان در نهایت داشته و نتایج بدست آمده در زمینه توسعه طرح های سالم سازی وکاهش تعداد غریق، ساماندهی ناجیان و افزایش رضایتمندی را از نقاط مثبت و
فعالیت های شاخص استان گیلان برشمرد.
وی یاد آور شد. در مدت دو روز از برگزاری جلسات ارزیابی عملکرد کمیته های ۹گانه ستاد ساماندهی سواحل استان مورد و کارشناسان هر کمیته دیدگاه و برنامه ریزی خود را در حوزه ساماندهی سواحل مطرح و به دفاع از عملکرد خود در تابستان
امسال پرداختند.
علی ملازاده جانشین قائم مقام وزیر در هیات بازرسی از سواحل وزارت کشور دراین جلسه به تشریح اقدامات و اهداف وزارت کشور در حوزه سواحل و استفاده ازظرفیت های ساحلی برای افزایش رضایتمندی اجتماعی پرداخت.
وی با مثبت ارزیابی کردن اقدامات استان گیلان یاد آور شد. در این استان
فعالیت های خوبی انجام شده است که جا دارد از استاندار محترم گیلان، معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی و مدیر کل امور اجتماعی و مدیران دستگاههای اجرایی استان تقدیر کرد.
به گفته وی: برگزاری جلسات ارزیابی عملکرد کمیته های ۹ گانه ستاد ساماندهی استان با هدف ارتقای سطح فعالیت ها و برنامه ریزی برای بهبود و فعالیت در سال آینده تشکیل شده است.
وی تاکید کرد: کمیته ها در این مدت توانسته است اقدامات خوبی در کاهش مقدارغریق، افزایش مقدار طرح ها در ساماندهی مناسب نیروهای امداد و نجات داشته باشد.
وی ادامه داد: در کل استان های شمال کشور امسال با بیش از ۱۵ درصد کاهش مقدارغریق روبرو بوده ایم که این رقم در استان گیلان حدود ۴۰ درصد نسبت به سال ۹۳بوده است.
استان گیلان دارای بیش از ۲۷۰ کیلومتری نوار ساحلی در ۹ شهرستان ساحلی است

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است