پنج شنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۸:۴۹
آخرین اخبار
25 اردیبهشت 1402 ، ساعت 07:32 246 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :78611

کار آبرسانی به ۷۱۱روستای گیلان از سوی بسیج سازندگی در حال انجام است

 

همایش گروه های جهادی شهرستان آستانه اشرفیه با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی استان گیلان در سالن اجتماعات کانون بسیج جوانان شهرستان برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، سرهنگ پاسدار احمد ابراهیمی؛ رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان در همایش گروه های جهادی شهرستان آستانه اشرفیه با بیان اینکه گیلان پربارش ترین استان کشور و دومین استان محروم آب شرب در روستاها می باشد تصریح کرد: از بهمن سال ۱۴۰۰ با وزارت نیرو قرادادی به منظور آب رسانی به ۷۱۱ روستا،ساخت ۵۰ مخزن و ۶۰ حفر چاه بسته شد .

وی با اشاره به باور قدرت بسیج در تمامی عرصه ها اظهارکرد : از حدود ۸ ماه گذشته بالغ بر ۲۶۰کیلومترلوله گذاری ، ساخت ۵ الی ۶ مخزن و حفر ۱۰ فقره چاه آبیاری در۸۶ روستا انجام شده است .

ابراهیمی با بیان اینکه در ارائه خدمت به مردم، تعطیلی در بسیج وجود ندارد ادامه داد: با اقدام جهادی از ۵ فروردین سال جاری گروه های جهادی در بسیج سازندگی لوله گذاری خود را آغاز کردند و طی۱۳ روز (دورروزتعطیلی) کارعمرانی حدود ۳۰ کیلومتر لوله گذاری که نشان از ظرفیت بسیج می باشد،صورت گرفته است.

رییس سازمان بسیج سازندگی استان گیلان از همکاری و تعامل با مسئولین برای خدمت به مردم گفت :یکی از مشکلات اصلی مردم روستا، نبود آب سالم در روستا است که در واقع بعداز ۴۳ سال شرمنده مردم در امور خدمت رسانی هستیم که نیاز است در امر خدمات رسانی به مردم مسئولین با گروه های جهادی همراهی بیشتر داشته باشند.

ابراهیمی با تاکید به اینکه در سپاه چیزی باعنوان «به ما ربطی ندارد» وجود ندارد خاطرنشان کرد: سپاه به دنبال ارائه راهکار در تمامی موضوعاتی است که به سپاه مراجعه می شود و این تفاوت سپاه با دیگر نهادها است.

وی افزود:سیستم غیراسلامی دربانک ها باعث افزایش مشکلات مردم شده است که نیاز است با حل ضامن زنجیره ای مشکل مسکن محرومین بویژه در روستاها  مرتفع شود .

رییس سازمان بسیجی سازندگی استان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در هنرمندانه بیان کردن خدمات بسیج، به دلایل دفاع  بسیج از نظام و انقلاب گفت: بسیج به اصل نظام و انقلاب ایمان دارد و می داند که حکومتی دراین سرزمین بهتر از حکومت ولی عصر نخواهد آمد ازاین رو باید با خدمت به مردم، آنان را راضی نگه داشت.
سرهنگ پاسدار حمید یحیی پور ؛فرمانده سپاه شهرستان آستانه اشرفیه نیز دراین همایش ضمن خداقوت به گروه های جهادی شهرستان و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای جهادگر گزارشی از عملکرد بسیج سازندگی شهرستان از مسکن محرومین ، رزمایش مواسات ، ویزیت رایگان ، میز خدمت ، طرح جمعه به جمعه ،خدمات گروه های جهادی ورزشکاران ، کشاورزی ، ادرات را خدمت بسیجیان ارائه کرد و گفت :بسیجیان با حضور در صحنه های مختلف ایستادگی خودرا پای نظام و انقلاب و محرومیت زدایی ثابت کردند.

در ادامه همایش از جهادگران نمونه شهرستان ( برادر و خواهر )عرصه های مختلف خدمات رسانی با حضور رئیس بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان تقدیر شد.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است