سه شنبه, ۸ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۲:۱۱
آخرین اخبار
25 اسفند 1394 ، ساعت 17:21 2,458 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :12189

کشف بیش از ۱۰ هزار مواد محترقه در آستانه‌اشرفیه

فرماندهی نیروی انتظامی از کشف و ضبط بیش از ۱۰ هزار مواد محترقه در آستانه‌اشرفیه خبر داد.

سرهنگ منوچهر محبوبی ابراهیمی در گفتگو  اختصاصی با خبرنگار جلال شرق بابیان اینکه چهارشنبه آخر سال یکی از ما موریت های نیروی انتظامی شهرستان بوده و است گفت: ما اقدامات بسیار خوبی در نیروی انتظامی شهرستان با مدیریت فرماندار وهماهنگی با سایر دستگاه های مرتبط انجام داده ایم.
. وی به خاطرنشان کرد: ما در این مأموریت کشفیات خوبی در سطح شهرستان داشتیم در این دوره توانستیم بیش از ۱۰ هزار انواع مواد محترقه کشف و ضبط کنیم و از کشفیاتی که داشته‌ایم خوشحال هم نیستیم.
سرهنگ محبوبی با اشاره به بحث توزیع مواد محترقه و هماهنگی‌های لازم با دادستان شهرستان اظهار کرد: با خانواده بعضی از کسانی که در سال گذشته مواد محترقه از آنان کشف‌شده بود مذاکره شد و امیدواریم با این اقدامات آسیب کمتری در سطح شهرستان مواجه باشیم.
وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های که در سطح شهرستان برای چهارشنبه آخر سال انجام‌گرفته است یادآور شد: نقاطی که محتمل بوده در چهارشنبه‌سوری آخر سال مشکل داشته باشیم برنامه‌ریزی لازم ازجمله استقرار نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های مانند آتش‌نشانی، هلال‌احمر ومزکز بهداشت و درمان انجام‌گرفته است.
فرمانده نیروی انتظامی آستانه‌اشرفیه در پایان ادامه داد: در چهارشنبه آخر سال اعضای شورای تأمین در ستاد فرماندهی حضور دارند تا به‌صورت میدانی در خصوص اتفاقات موردی برنامه‌ریزی و اقدام کند و به خانواده‌ها هم توصیه می‌کنیم که مواظب فرزندان خود در چهارشنبه آخر سال باشند تا خدای‌ناکرده اتفاق بدی برای آنان به وقوع نپیوندد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است