چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۸:۳۲
آخرین اخبار
10 اسفند 1394 ، ساعت 18:44 1,997 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :11445

کشف ۴ فقره سرقت احشام درلاهیجان

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان استان گیلان ازانهدام باند سرقت باکشف ۴فقره سرقا احشام در این شهرستان خبر داد .
به گزارش  جلال شرق، سرهنگ پاسدار محمودقاسمی بااعلام این خبر افزود :در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام در سطح شهرستان لاهیجان موضوع به طور ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت .
سرهنگ پاسدار قاسمی تصریح کرد :پلیس آگاهی شهرستان لاهیجان پس از انجام تحقیقات همه جانبه و پیگیری پروندهای سرقت احشام ،سرانجام باند سارقین احشام به اسامی (ر-ح-خ)۲۲ساله اهل و ساکن سیاهکل –روستای لیش و(ت-خ)(معروف به کاوه )۲۵ ساله اهل و ساکن سیاهکل کمربندی دیلمان ،شناسایی و با نیابت قضایی نامبردگان را درمنزلشان دستگیر و به مقر پلیس آگاهی شهرستان لاهیجان دلالت داده که در بازجوی های فنی به عمل آمده  به ۴ فقره سرقت احشام اقرار نمودند.
وی در خاتمه افزود :۲فقره سرقت احشام مربوط به این شهرستان و ۲فقره سرقت احشام مربوط به شهرستان سیاهکل (مجموعا۴فقره)اعتراف و متهمان اظهار داشتند بایک دستگاه پیکان وانت مربوط به آقای (ک-ن)درسیاهکل اقدام به سرقت و سپس به احشام مسروقه را با آقای (ر-ق)اهل و ساکن لاهیجان روستای چفل به قروش میرساندند.
گفتنی است ،باهماهنگی مقام قضایی مالخر دستگیر پس از بازجویی وی اعلام داشت احشام مسروقه را در کوچصفهان محل فروش دام بفروش رسانده است ،در ادامه کلیه محل های وقوع سرقت بازسازی و متهمین باتکمیل پرونده به دادسرا معرفی و باقرار روانه زندان شدند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است