شنبه, ۵ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۲:۰۵
آخرین اخبار
3 اسفند 1394 ، ساعت 18:24 1,650 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10979
AFC تابع تصمیم ما و عربستانی‌ها است

کفاشیان: توصیه‌ای در کار نیست؛ برای آمدن یا نیامدن در انتخابات خودم تصمیم می‌گیرم

رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: هیچ توصیه‌ای از سوی وزارت ورزش و جوانان برای آمدن یا نیامدنم در انتخابات نشده و خودم در این زمینه تصمیم می‌گیرم.

به گزارش جلال شرق ، علی کفاشیان که امروز همراه با تیم ملی فوتسال کشورمان بازگشت اظهار داشت: ملی‌پوشان خیلی قدرتمند حرکت کردند و حق‌شان بود قهرمان آسیا شوند.

کفاشیان در مورد اینکه آیا از طرف وزارت ورزش به او توصیه شده است که برای انتخابات فدراسیون فوتبال حضور پیدا نکند گفت: خیر، هیچ توصیه‌ای نشده است و این خودم هستم که تصمیم می‌گیرم در انتخابات شرکت کنم یا نکنم.

وی در مورد اینکه در جلسه او با اعضای کشورهای آسیایی میانه چه گذشت گفت: ما در فوتسال و فوتبال ساحلی پیشرفت کرده‌ایم و آن‌ها به علم و اطلاعات ما نیاز دارند بنابراین باید با هم بنشینیم و کارهای لازم را در جهت کمک‌ به آن‌ها انجام دهیم آنهم در همه موارد. بنابراین قرار شد در این جلسات برنامه‌ریزی‌هایی را برای کمک به این کشورها انجام دهیم.

کفاشیان در مورد اینکه مناقشه ایران و عربستان به کجا رسید گفت: هنوز تصمیمی نگرفته‌ایم و این موضوع بستگی به خودمان دارد؛ باید ببینیم تا ۲۰ اسفند که AFC اعلام کرده به تفاهم می‌رسیم یا خیر. هرچند که ما دوست نداریم سیاست را در ورزش دخالت دهیم. در این مورد باید تصمیم گیری لازم را انجام دهیم و سعی کنیم آن‌ها را قانع کنیم.AFC اشاره کرده اگر خودتان با هم کنار بیایید ما مشکلی نداریم. دیگر باید خودمان تصمیم بگیریم که آنها را قانع کنیم که به ایران بیایند.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا ازبکستان به عنوان کشور ثالث میزبان باشگاه‌های ایرانی انتخاب شده است گفت: آنجا مشکلی ندارد و این بستگی دارد که کدام باشگاه ها این کشور را انتخاب کنند.

وی درباره آغاز تمرینات تیم ملی گفت: تا آن زمان یک زمین که شرایط خوبی دارد را مشخص می‌کنیم.

کفاشیان در مورد اینکه آیا کی‌روش در این مورد ناراحت نیست تاکید کرد: این را می‌توانید از خودش بپرسید./فارس

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است