دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۱:۰۷
آخرین اخبار
28 آبان 1394 ، ساعت 12:53 1,618 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :6589
رئیس آموزش و پرورش آستانه اشرفیه خبر داد:

کمک ۱۴۶میلیونی ریالی آموزش و پرورش آستانه اشرفیه به دانش آموزان بی بضاعت

رئیس آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه از کمک ۱۴۶ میلیونی ریالی این اداره برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت در سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش جلال شرق ، اسماعیل همایونی ظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان ضمن ارائه گزارشی از برنامه‌های این اداره اعلام کرد : با آغاز سال تحصیلی تاکنون موفق شدیم ۶۰۰نفر از دانش آموزان دختر مدارس این شهرستان را برای آشنایی با ایثارگری رزمندگان دوران دفاع مقدس به مناطق عملیاتی غرب و جنوب اعزام کنیم .
دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان  به کسب رتبه اول ساماندهی همکاران فرهنگی در استان از سوی این اداره در سال تحصیلی جدید اشاره کرد و افزود : در برپایی جشن عاطفه‌های در مدارس این شهرستان بالغ‌بر مبلغ ۷میلیون تومان جمع‌آوری شد که برای دانش آموزان بی‌بضاعت مدارس شهرستان هزینه گردید.
وی به سرویس مدارس و پی گیری مستمر برای رعایت مقررات آیین‌نامه راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان سرویس مدارس اشاره کرد و اظهار کرد : برای همه سرویس‌های مدارس ابلاغ و کارت سرویس تهیه‌شده است که تا هفته آینده با هماهنگی راهوار شهرستان در اختیار آنان قرار می‌گیرد.
همایونی اهمیت بهداشت و ساماندهی بوفه مدارس را از برنامه‌های روزانه کارشناسی بهداشت و سلامت این اداره برشمرد و یادآور شد : با نظارت مستمر از ورود هرگونه خوراکی‌های غیرمجاز در مدارس جلوگیری و به دو مدرسه این شهرستان نیز به دلیل استفاده از اغذیه نامناسب تذکر و اخطاریه صادر شد.
رئیس اداره آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه درباره کمک ۷۶میلیونی ریالی این اداره برای پوشش دانش آموزان بی‌بضاعت در سال تحصیلی جدید گفت: این اداره با همکاری خیرین و اولیای دانش آموزان نه این‌که بخشی از بدهی‌های سال گذشته خود را پرداخت کرده است بلکه امسال توانسته است تمهیدات بهتری را برای دانش آموزان بی‌بضاعت فراهم آورد.
وی ضمن تقدیر از حضور یک همکار فرهنگی در مرحله پایانی جشنواره فیلم رشد افزود : علیرضا کارگر که سال گذشته رتبه دوم جشنواره فیلم رشد را کسب کرده بود امسال نیز با یک فیلم ۳۰ دقیقه‌ای با عنوان « خیلی دور ، خیلی دورتر » به مرحله پایانی راه‌یافته که امیدواریم برای این شهرستان و استان موفقیتی کسب کند.
همایونی از انتخابات نمایندگان انجمن اولیای این شهرستان در هفته آینده خبر داد و اضافه کرد : با برگزیده شدن نمایندگان انجمن و اولیای مدارس این شهرستان سه نفر به نمایندگی از آنان جهت حضور در شورای آموزش‌وپرورش و منتخب اولیا در جلسات آتی این شورا حضور خواهند داشت.
در این نشست نمایندگان دبیران و اعضای شورای آموزش‌وپرورش درباره مسائل مختلف آموزشی ، پرورشی ، بایدها و نبایدهای حوزه مدیریت آموزش‌وپرورش مطالبی را بیان کردند.

IMG_1079 IMG_1086 IMG_1090 IMG_1098 IMG_1101

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است