پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
22 خرداد 1396 ، ساعت 10:09 1,849 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :29268
دادستان شهرستان آستانه‌اشرفیه

کمک ۴۸۴ میلیون و ۱۰۰هزار ریالی خیرین آستانه اشرفیه برای آزادی ۲۹ زندانی جرائم غیر عمد

جشن گل‌ریزان   برای آزادی ۳۲  زندانی جرائم غیر عمد  شهرهای آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر شامگاه دیروز در تالار بانی چاو شهر آستانه‌اشرفیه برگزار شد.

به گزارش جلال شرق ،  دادستان شهرستان آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه در سال گذشته از جشن گل‌ریزان مبلغ ۴۸۴ میلیون و ۱۰۰هزار ریال از سوی خیرین کمک شده است افزود : با این کمک ما توانسته‌ایم به همراه  کمک‌های استانی و کشوری تعداد ۲۹ نفر از زندانیان آزاد و به آغوش خانواده خود برگردند.

علی راشد ضمن تقدیر از شرکت‌کنندگان برای آزادی زندانیان حضور یافتند افزود : جامعه اسلامی ما باید به سمتی حرکت کند  که نیازی به چنین تجمعی برای آزادی زندانیان نباشد .

وی با اشاره به ابیاتی از شیخ سعدی علیه‌الرحمه  اظهار امیدواری کرد که انسان‌های توانمند و دارا با کمک‌های خود در آزادی انسان‌های دربند تلاش کنند  و برای خود باقیات و صالحات برجای بگذارند.

فرماندار آستانه‌اشرفیه ضمن تقدیر از افرادی که در برپایی جشن گل‌ریزان  چنین تجمعی را برپا کرده‌اند گفت:  با توجه به ماه مبارک رمضان و نزدیکی ایام قدر  که همه مقدرات انسان نقش می‌بندد  آرزو دارم که بهترین‌ها برای حاضران در اینم مراسم شکل گیرد.

رحیم حیدری  با توجه به سنت‌های حسنه ماه مبارک رمضان ازجمله افطاری و ولیمه خوردن و دادن و  موضوعاتی مختلف مانند جشن گل‌ریزان افزود :  دست‌گیری  از افرادی که به خاطر جرائم غیر عمد در زندان به سر می‌برند درواقع آزادی یک  خانواده‌های و حضور گرم پدر خانواده در نزد فرزندان خود است.

گفتنی است   سال گذشته از محل پرداخت ستاد دیه استان و گل‌ریزان تعداد ۲۷ نفر آزادشده‌اند  که برای آزادی آنان مبلغ ۳میلیارد و ۸۹۴ میلیون ۷۸۸هزار ۳۴۰ریال  پرداخت‌شده است .

برای آزادی ۳۲ زندانی شهرهای آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر نیازمند ۴میلیارد و ۶۴۶ میلیون  ۹۳۱هزار و ۵۴۰ ریال نیاز است که در صورت تأمین وجوه لازم از سوی خیرین و ستاد دیه کشور این تعداد از زندانیان این شهرستان آزاد خواهند شد.

در مراسم جشن گلریزان امام جمعه ، بخشداران ، روسای اتحادیه های صنفی  و جمعی از خیرین شهرستان حضور داشتند ویک گروه ی هنری نیز به اجرای نمایش  پرداخت

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است